Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kellene barátkozni? :/

Hogyan kellene barátkozni? :/

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok és a munkán kívül nincsen semmi. Csak dolgozni járok el, de sehova máshova. Nincsenek barátaim, egyedül meg hova mozdulhatnék ki? :/


Próbáltam nyitni nagyon sokszor, de nem jött össze soha sem. Senki sem akar velem barátkozni. :( Mi lehet az oka? A külsőm? :(


2019. febr. 13. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, írj. :)


18F

2019. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
ne vedd magadra szerintem!! lehet hogy szimplán csak a környezetedben nincs szerencséd lehet más körülmények között ezer barátod lenne ne aggódj nem maradsz magányos de ahozz próbálkozz ismerkedj ha jársz valahol! esetleg valami régi baráttal vedd fel a kapcsolatot vagy mondjuk tesóval, unokatesóval menjetek el ide oda ahol tudsz ismerkedni és akkor van kivel kimozdulni
2019. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem szeretnél kimozdulni, kezdésnek neten is barátkozhatnál. Vannak erre akár facebook csoportok is. Nekem van, amelyik bevált ilyen téren. Ajánlhatok is ilyet, ha akarod.
2019. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neten semmire nem mész tapasztalat
2019. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem találom a megoldást, voltak barátaim, de évek alatt lekoptak,..
2019. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!