Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Képes arra valaki, hogy...

Képes arra valaki, hogy tudatosan kizárja az érzelmeket az életéből? Vagy mindig szükségünk lesz rá bármit teszünk ellene?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hat nyilvan ha probalod bemagyarazni magadnak hogy mindened megvan de megsem, akkor valoszinu hogy hianyt szenvedsz valamiben csak probalod elnyomni egyszerubb lenne ezt a hianyt inkabb kitolteni.. nyilvan targyak utan sovarogni azt szerintem belehet magyarazni hogy nem kell mert igy js van. De ha uresseget erzel altalanossagban szerintem azt nem fogod tudni csak ha potolod pl kutya macska szerintem..
2019. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonlo cipoben jaro baratom. A kilatastalansag, az h folyamatosan csak kihasznaljak, foleg erzelmileg, nem segit neki.
2019. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!