Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok Londonban,...

Magányos vagyok Londonban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 eves srac vagyok es nem ismerek senkit eloben itt :(

2019. febr. 19. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

"Van akinek nem való a migránsélet."


Tudom nem nekem címeztétek de én is Londonban lakom. Amikor ilyen válaszokat látok mindig beröhögök. :D

Meg amikor külföldi magyaroknak gondja van, és csak azt az egy megoldást látja hogy hazamegy ahelyett hogy tenne valamit.

Ráadásul ez nem megoldás a kérdezőnek sem, ha hazamenne mucsaröcsögei pusztába ott vajon nem unatkozna? Vagy ha "introvertált" akkor pest belvárosában is élhetne és unatkozna.

"migránsélet" jaj Istenem :D

2019. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

11.-nek.


Ja! Ilyen alapon akkor Magyarországon belül se költözzön, még 2 utcával arrébb sem, mert ott már nem ismeri a boltost, meg más a buszjárat sofőre.


London hatalmas, ha beszéli a nyelvet, MUSZÁJ ismerkedni, mert másképpen éhen döglik.

2019. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nem egészen mert pl boltba fizethet autómatánál, vagy rendelheti házhoz a kaját. Buszon metrón nem kell szólnia senkihez, munkát meg kereshet otthon elvégezhető mondjuk informatikai munkát. Ki lehet kerülni hoy egyáltalán ne legyenek emberi kontaktok.

(nyilván tudom miről beszélsz csak szeretek emberekkel szívózni :D )

2019. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Tobb mint 10 eve elek itt. Beszelem a nyelvet meg minden.
2019. febr. 19. 15:32
 15/24 anonim ***** válasza:

10 EVE??? Elsz ott??? Tehat iskolaba is oda jartal. Nem ismertel meg senkit? Mielott ezt beirtad akartam mondani, hogy ez idovel kialakul majd munkaba vagy akarhol is talalsz tarsasagot illetve csatlakozva az elottem szolokhoz mozdulj ki.

De igen ha egy evtized nem volt eleg megismerni embereket akkor neked tok mindegy hol laksz.

Szerezz egy kutyat az jo beszelgetesi alapnak is a parkba. Most ezt tenyleg nem bantasnak irom

2019. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, én is éltem kint. Nekem a munkatársak, lakótársak voltak az emberi kapcsolataim. De velük nem lehetett össze egyeztetni utazást, programokat. Én eljártam moziba, meg hétvégente utazgatni az országon belül. Esetleg menj el valami közös edzésre, ilyen kettlebell meg hasonlóak. Társas tánc? Tudom ezek ilyen nagyon idióta válaszok, de ha introvertált vagy, én is az vagyok, akkor az ilyen bulik, utcán való leszólítás szinte kizárt. Az meg hogy megismerkedj véletlenszerűen emberekkel, igen kicsi az esélye, filmekben megy, élőben nagyon nagy szerencsének kell lennie. Esetleg valami angliai társkereső, vagy ahol simán csak beszélgetni lehet.

Hazaköltözést nem feltétlen ajánlom, azt gondoltam az a hiba, hogy külföldön vagyok, de itthon sem nagyon tudtam barátokra lelni, vagyis én vagyok ebben a hibás.

2019. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél írj privátot, én Nottinghamben élek, de sokszor járok Londonba.

Én is így érzek annak ellenére, hogy sok lehetőség lenne barátkozni. Ott van a meetup.com is ahol naponta lennének programok, de már belefáradtam, hogy elmenjek, mert nem vagyok jó az ismerkedésben. Pedig én is 6 éve vagyok itt, de napi szinten még mindig csak az otthoniakkal beszélek.

26N

2019. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tök nem értem mi a bajotok. London fullon van bunkó emberekkel ezt aláírom. De ezen kívül senki nem harap meg ha pl sorbaállásnál elkezdesz beszélgetni a mögötted lévővel, lehet egy nyomorult bevándorlónak néz, vagy lehet nem beszél angolul, de ez akkor sem egy filmbe illő jelenet. Afganisztánban megértem ha tartasz az emberektől, de London egy elég laza város.

Csajozni én sem tudok, olyankor az én agyam is beblokkol :D

Másnem leszólítasz egy lengyelt akik ott vannak a város minden pontján szinte garantált a pozitív visszajelzés :) Nem olyan vészes ez...

2019. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem nehezebb talalni barkit is mert mentalisan beteg vagyok es szorongasi problemaim vannak es egyebek.
2019. febr. 20. 11:12
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor viszont ezen kéne dolgozni. Nem tudom mennyire mély ez neked, hogy kellene hozzá orvos, terapeuta. De a sport, kirándulás, utazgatás, csak jót tesz. Valami olyan ami kimozdítana, nem is feltétlen kell egyből beleugrani emberi kapcsolatokba, csak olyan dolgokat végezni amit egyedül is tudsz. Lassan kilépni a komfortzónából. De az tuti ha haza jönnél Magyarországra ugyanaz lenne, mint most.
2019. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!