Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi magát magányosnak,...

Más is érzi magát magányosnak, boldogtalannak?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, teljesen egyedül vagyok ezzel.

Gyerekkorom óta folyamatosan csak csalódok az emberekben, emiatt egyetlen barátnőm, barátom sincs. Még csak közelebbi ismerőseim sem.

Annyira szeretnék végre jóban lenni másokkal, így mindig adok esélyt, ha valakit megismerek, de a forgatóköny mindig ugyanaz. Néhány hónap, év után ok és előzmény nélkül közlik, hogy nem kíváncsiak rám többé.


Úgy néz ki, mindnekinek megy az ismerkedés, barátkozás, egyedül nekem nem.


25l


2019. febr. 22. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már nem is próbálkozok? Minek? Ha meg társaságra vágyom ott vannak a könyveim. Annyira bele tudom élni magam. Őszintén szólva lassan már ott tartok, hogy többre tartom a könyveket az embereknél...
2019. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, egy ismerősöm lakik az ország másik végében, vele évente 1-2 x találkozom.


elég lányos alkatú férfi vagyok, ezért főleg lány barátaim voltak, de ők vagy eltűntek, mikor bepasiztak, vagy csak lelkik szemetes ládának használtak.


Alapvetően nehéz eset vagyok, zárkózott, de lehet rám számítani, de túl sok vagyok az embereknek, illetve csak olyanokkal barátkozom, akikre tényleg lehet számítani.


"Úgy néz ki, mindnekinek megy az ismerkedés, barátkozás, egyedül nekem nem."


lehet, h megy nekik az ismerkedés, de az átlagembernek elég felszínes kapcsolatai vannak.

2019. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ne félj én is így érzem
2019. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!