Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

24 éves férfi vagyok és valahogy nagyon magányosnak érzem magam az utóbbi időben?

Franciaországban élek és már több mint egy éve nem találkoztam másik magyarral. Honvágyamat tudom csillapítani de azt miként tudnám hogy ne érezzem ezt az ürességet anélkül hogy ne keseredjek bele?

febr. 23. 00:41  Privát üzenet  

A válaszok

miért nem mész fel tinderre és ismerkedsz?

24/f

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 23. 01:05 Privát üzenet
Magyar csoportok nincsenek Facebookon? Azt tudom, hogy az angoloknak van egy csomó, lehet, érdemes lenne rákeresni!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 23. 01:11 Privát üzenet
HaEv nevű felhasználó válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is vannak ismerőseim Franciaországban. Annyi lehetőség van már magyarokkal összefutni, mert lassan már itthon vagyunk kevesebben....

Új barátok! Sokat segít a magányon. A sok új ismeretségtől szélesedik a látóköröd - ne légy röghöz kötött. Valamiért kimentél. Döntsd el, melyik a fontosabb! Mindennek ára van!

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 23. 01:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem használok facebookot és tindert nem is ismerem. Az időm elosztása 4 óra munka naponta az is csak este és az egész nap szabad de nem találok barátokat illetve kissé tartok a barátkozástól.

# 4/6Időpont febr. 23. 15:26 Privát üzenet
Menj barátkozzni, vagy keress egy hobbyt amivel eltöltheted a szabadidőd. Vagyél egy kutyát vagy valami kis állatot, az majd leköt :)

# 5/6Időpont febr. 24. 12:07 Privát üzenet
Tu es sympa :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 27. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Más is érzi magát magányosnak, boldogtalannak?
Kínos ha egy 30 éves férfi egyedül megy erre-arra ahova párok, baráti társaságok szoktak?
Van itt más is aki magányosnak érzi magát? 21f
Félek, egyedül maradok! Mit tegyek az érzés ellen? Félek hogy senkinek sem kellek .24 éves leszek. Már családot szeretnék.2 gyereket. De sajnos nem találom a a hozzám illő nőt.
Nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan tudnék ezen változtatni?
Mit tegyek, ha nagyon magányosnak érzem magam?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!