Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 éves férfi vagyok és...

24 éves férfi vagyok és valahogy nagyon magányosnak érzem magam az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Franciaországban élek és már több mint egy éve nem találkoztam másik magyarral. Honvágyamat tudom csillapítani de azt miként tudnám hogy ne érezzem ezt az ürességet anélkül hogy ne keseredjek bele?
2019. febr. 23. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem mész fel tinderre és ismerkedsz?

24/f

2019. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyar csoportok nincsenek Facebookon? Azt tudom, hogy az angoloknak van egy csomó, lehet, érdemes lenne rákeresni!
2019. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is vannak ismerőseim Franciaországban. Annyi lehetőség van már magyarokkal összefutni, mert lassan már itthon vagyunk kevesebben....

Új barátok! Sokat segít a magányon. A sok új ismeretségtől szélesedik a látóköröd - ne légy röghöz kötött. Valamiért kimentél. Döntsd el, melyik a fontosabb! Mindennek ára van!

2019. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem használok facebookot és tindert nem is ismerem. Az időm elosztása 4 óra munka naponta az is csak este és az egész nap szabad de nem találok barátokat illetve kissé tartok a barátkozástól.
2019. febr. 23. 15:26
 5/6 anonim válasza:
Menj barátkozzni, vagy keress egy hobbyt amivel eltöltheted a szabadidőd. Vagyél egy kutyát vagy valami kis állatot, az majd leköt :)
2019. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tu es sympa :)
2019. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!