Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb Lányok, ti hol...

Visszahúzódóbb Lányok, ti hol próbáltok ismerkedni? (Interneten)

Figyelt kérdés

Az érdekelne nagyon hogy hol találhatnék olyan visszahúzódóbb akár depressziós lányt, amilyen én vagyok (csak én 18f)?

Aki nem olyan macsó "mai" beképzelt társaságot keres.

Érdekelne hogy korombeliek (14-18) hol elérhetőek interneten? Olyan lány aki nem a neten teszi magát félmeztelenül

és már unja a magányt, hol próbálkozna legszívesebben? Vagy hogy lehetne rávenni magam, és mivel írjak ilyen lányra? O_o

Az a bajom hogy minden korombeli lány már tapasztalt sajnos, vagy netribik mert az a "menő" :( Magam mellé pedig nem találok

egy "nyugis" szerető hűséges lányt :/ Hol lehetne még próbálkozni szerintetek lányok?



2019. febr. 24. 18:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Interneten
2019. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
Sehol, neten sem. (nem a te korosztályod vagyok)
2019. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy én sem nagyon... Lenne kedvem hozzá, szinte az egész életbe csak annyit akarok elérni hogy legyen mellettem valaki, de aki nem olyan netes kis ribi, hanem mondjuk olyasmi élőlény mint én, ő biztos otthon ül, és nem mondjuk instán vagy társkeresőn égeti magát a pucsítós képeivel.. :( Nekem sajnos ez a pózolós ilyen-olyan rövid ruhába cucc egyáltalán nem jön be, sőt taszít :(
2019. febr. 24. 18:50
 4/35 anonim ***** válasza:
36%
Én 24 vagyok, de tiszta szivemböl írom még nem találkoztam hűséges lánnyal. A maga módján mindegyik tevékenykedik a háttérben. A mai állapotok szerint, nem szabad elmélyülni egy kapcsolatban!
2019. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
10%
Miért sérült árut keresel? Azt hiszed, az nem válogatós? Dehogynem.
2019. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Miért neten?

Meg mi ez a sok feltétel? XD

Lehet emiatt nincs senki :D

2019. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tudom 4 es :( 5 ös, "sérült" alarr gondolom azt érted hogy lelkileg nem egy toppon lévő, magát nagyra tartó beképzelt ribit keresek. Én se vagyok "normális", persze a beképzeltebbeknek is van sok elvárása, de én olyat akarok aki olyan mint én, aki megért, akivel megértjük egymást. Én nem tudnék meglenni egy olyan lány mellett aki posztolgatja napi szinten a félmeztelen testét, meg xy mennyiségő barátnőjével bulizgat meg ilyesmi.. Főleg ha azok a barátok fiuk.. A korombeliek nem nagyon olyanok mint én, azért is keresek fiatalabbat, egy fiatal lányt még le lehet beszélni arról hogy hülye netesribi legyen belőle
2019. febr. 24. 19:38
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
Jaj istenem, annyiszor kiírtad már ezt a kérdést, vagy hasonlót. Ez nem társkereső oldal, szerintem meg kéne értened végre, hogy ez nem fog menni.
2019. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Tőled sokkal idősebb vagyok, de hidd el hiába vagy depressziós, visszahúzódó, nem ilyen lány kell neked. Kicsinálnátok egymást idegileg. Felejtsd el ezt a dolgot, és inkább olyat keress, aki ki tud húzni a szarból. Manapság már mindenkinek van lelki defektje, szóval nem olyan nagy kunszt az, hogy te depressziós meg félénk vagy.
2019. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyan hasonló típusú személyiség vagyok mint amilyet "lefestettél",de mégis véleményem szerint az utolsó válaszoló jól mondja, ha depressziós valakit keresel, és te magad is az vagy, annak nem lesz jó vége, mert nem tudnátok egymást kihúzni a problémából csak még jobban elmélyülnétek benne.. :/
2019. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!