Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit magányos vagyok, mit...

Kicsit magányos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legfőképp azért mert hiányzik egy kapcsolat... Ismerkedéseim nem jöttek be...most nincs kivel beszélnem sajnos, ezért kicsit magányos vagyok

2019. márc. 3. 11:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tizenéves lány vagyok
2019. márc. 3. 11:05
 2/18 anonim ***** válasza:
Jó de mi a kérdés?
2019. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az hogy mit csináljak? :D vagy esetleg hol tudnék ismerkedni? Vagy mivel tereljem el a figyelmem?
2019. márc. 3. 11:10
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol ismerkedhetsz, neten is, akár itt is, vagy bármilyen oldalon, ahol lehet beszélgetést kezdeményezni. A társkeresőket nem ajánlom. Ismerkedhetsz az utcán, közösségekben is. Egy fontos dolog van, merj kezdeményezni. Nem ciki, ha a lány kezdeményez.
2019. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, keress hobbikat, tudom közhelynek hangzik, de ha hobbit találsz, akkor társaságot is találhatsz, akikkel együtt lehet programokat csinálni.
2019. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Olvass. Ja hogy az nem menő?
2019. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én srác vagyok nekem se volt még párkapcsolatom, a fos életembe semmi más probléma nem csesz fel annyira mint a magány amibe vagyok. Ez az utolsó kommentelőnek szól mert látom ez az olvasós komment egyfajta célzás beszólás volt.. Itt vagyok 18 évesen, még csak soha nem is beszéltem lánnyal, esélyem sincs rá pedig csak arra vágyok hogy valakivel még kapcsolat szinten is elsők legyünk és éljünk együtt. Azt mondják ezek normális elvárások, hogy nem egy instás ribit keresek magam mellé. Nem? Arra akarok célozni hogy nekem olyan elvárásom és célom van egy barátnővel ami ma nagyon kevés fiunak, pedig én se vagyok normális teljesen, de ha ezt megemlítem valahol az nem azt jelenti hogy ágyra akarok menni, és hogy mondjuk nem lenne más dolgom vagy nem olvashatnék például :D Nem kell mindenki elítélni, nem mindenki azért ir ki ide GYK-ra mert be akar kapni valamit. És ezt azért mondom mert az öngyilkos gondolatok egész szépen visszajöttek mikor én kaptam választ hasonló kérdésemre. Elképzelhető hogy a kérdező nem egy WC-s 2perces kapcsolatról beszélt most, hanem tényleg rohadtul egyedül van rosszul. Ahogy én. Az utolsó kommentelő még csak egy célzás volt, de mindenkinek le lehetne állni a szidásokkal egy olyan komment alatt ahol szó se volt a f-ra éhes tini szexuális vágyairól. Aki leírja hogy mennyire magányos az szerintetek egyből csak egy dugással jöhet ki ebből? Elárulom, nem :) Egy tanács többet segítene. 18 évesen ahogy mondtam sose nem is beszéltem lánnyal, ami azt jelenti egyet se használtam ki vagy fektettem meg, mindenkinek vannak vágyai, de nálam az nem a leg fontosabb például.. Inkább ami normális válasz egy ilyen kérdésre az az hogy menj kérdező mondjuk baráti körbe ismerkedni, vagy aki éppen nem arról ir majd privátba hogy egy éjszakás érdekel-e azzal kezdj el beszélgetni. Bár én se vagyok ebbe valami jó, tudom milyen szar ha csak felesleges kommentet kapsz privátba meg szidnak hogy öld csak meg magad mert nem érsz semmit, ráadásul ez nálam még tök jogosan is jött.. Szóval kitartás add magad ne az instán hülyülj mint egy nemnormális meg ilyesmi és akkor nem lesz baj azzal hogy megismerj egy neked való embert.
2019. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok.

2 éve emiatt léptem be egy kosárcsapatba és mondhatni szereztem barátokat de mivel nem vagyok a legegyszerűbb ember ezek a beszélgetések nem tartottak sokáig.Egyszerűen lassan kezdtünk eltávolodni. Nem miattam hanem az akivel beszélgettem nem érezte úgy hogy ő ezt szeretné tovább folytatni. Ignorált stb. Most úgy probálok meg barátokat szerezni hogy az ismeretségemen belüli emberekkel akikről tudom hogy sok barátjuk van kicsit mondhatni "benyalom" magam es elmegyek párszor velük valahova.

Még nem találtam valakit akivel megosztanám szivesen gondolataim de lassan szerintem csak jutok valamire.

2019. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jól mondták a többiek , csinàlj valami sportot vagy hobbit és ha közössébe csinàlod vagyis csapatjáték vagy elkell járni eddzeni , nem úgy mint nekem az autó makett építés XD, akkor már 2 legyet ütsz 1 csapásra , mert pl edzésen is találkozhatsz srávokkal, odafel menet is , meg a hobbi vagy sport is lefog kötni hogy ne ezen járjon az eszed. De ha ehhez nincs kedved és van otthon egy számítógépetek akkor kösd rá a netet és játsz (tud0m nem jó semmire meg én is elbasztam már vele a fél életem, de ilyenekre pont jó)
2019. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Neked mi az isten bajod van? Inkább neked kéne takarodni innen
2019. márc. 19. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!