Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit magányos vagyok, mit...

Kicsit magányos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Legfőképp azért mert hiányzik egy kapcsolat... Ismerkedéseim nem jöttek be...most nincs kivel beszélnem sajnos, ezért kicsit magányos vagyok

2019. márc. 3. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező én teljesen megértelek, ne foglalkozz az ilyen majmokkal, én is megkaptam már ugyan ezeket a hülyeségeket. Tudod ők akiknek fingjuk sincs a magányról és a rosszullétről, nem tudják felfogni hogy itt is kérhet segítséget valaki.
2019. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válszokat!
2019. márc. 19. 20:33
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ne vedd a lelkedre a barmokat!
2019. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Próbálkozom... Csak nem mindig megy 😅
2019. márc. 19. 20:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem is ugyan ez.. ugyan ilyenek, sőt rosszabbak jártak nálam.. :D Kitartás, tudom mit érzel.. :(
2019. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#12-16 nem veszitek észre mekkora hülyét csinál belőletek, ti meg adjátok a lovat alá és beszopjátok a nyálas kamu dumáját... szánalmas
2019. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ugyan ezt írtam ki én is. És nem kamu volt. névtelen oldal, én komolyan veszem, aki kamuzik azon észre lehet venni többnyire. én már azt is leírtam hogy magányomba felakasztom magam, és full komolyan gondoltam. Akkor miért ne lehetne egy lány megkeseredve? XD
2019. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is így vagyok csak fiúként. Esetleg van kedved beszélgetni?
2019. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!