Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék bármit tenni magamèrt ha egyszerűen bármit csinálok valaki oda jön hozzám és jól szétcseszi az életkedvem, egyszerűen nincs a környezetemben senki sem akit érdekelne, hogy vagyok mikre vágyók és mit szeretnék csinálni és itt nem párkapcsolatra gondolok hanem a sima szociális életre. Már kezdek egyre jobban kétségbeesett lenni amiért ennyire ki vagyok közösítve mindenhol még itthon is a szüleim és rokonaim is csesznek arra,hogy érzem magam ráadásul anyám minden egyes alkalommal elismètli nekem,hogy soha nem váltom valóra az álmaim és úgy sem kellek senkinek sem. Q rvára szar érzés minden nap úgy fel kelni,hogy egyfolytában rettegek mert úgy érzem a minimális boldogságot sem érdemlem meg. voltam pszichológusnál, de ő rám üvöltött,hogy-NEM ÉRDEKEL.- Anyám meg boldogan mosolygott. Nem tudok senkiben sem megbízni mert mindig mikor magam alatt voltam csak még jobban eltaszítottak. 25N

Oke 25 vagyok és mamahotelezek,mert ennyire szètessett az életem, egyszerűen úgy élem át a mindennapokat,hogy keresem azt a valamit ami értelmet add a küzdelmeknek. Egyszerűen úgy érzem olyan dolgokat szeretek és tesznek boldoggá amiket nem tudok megosztani másokkal és így már nincs semmi értelme ha nem oszthatom meg és tehetek boldoggá ,azzal ami engem is boldoggá tenne mert csak így érzem,hogy stabilan megtudom csinálni.


2019. márc. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, vannak olyan emberek mint te, csak nem jó helyen keresed őket. Nekem aztán tényleg nehéz dolgom van, mert olyan dolog boldogít amire nem sok ember képes. Megosztani meg én sem tudom, mert a kutyát nem érdekli (magánstatisztika, 1000 emberből talán 4-et érdekel). Barátaim nincsenek. Mégis itt vagyok :)
2019. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30 évesen én ugyanitt tartok, ráadásul férfi vagyok. Szerinted?

Amit leírtál nagyon kevés, ennyiből nem lehet tudni mire is vágynál. Vagyis csak a szociális életre? Tehát, hogy olyan életed legyen, mint másoknak, eljárni közös mozizásra, étterembe, beülni kávézóba, nagyokat beszélgetni, közös hobbik? Vannak barátaid? Párkapcsolatod? Ha nincs senki, akkor adott a dolog. Bár függ attól is merre laksz. Budapest, vidéki város, falu? Mik a lehetőségek? Hová tudnál eljárni emberek közé, ami nem kocsma, szórakozóhely? Ha ez megvan, akkor el kell menni, aztán vagy lesz valami, vagy nem. Anyáddal meg ne foglalkozz, egyik füleden be másikon ki. Mit szeretsz csinálni, mi tesz boldoggá, amit meg akarsz osztani másokkal?

2019. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem ezekre vágyók,hanem olyasmikre ,mint plul közös projekt...
2019. márc. 6. 09:23
 4/4 anonim válasza:
Kezdj új életet!
2019. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!