Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen chat/társkereső oldalak...

Milyen chat/társkereső oldalak léteznek a hozzám hasonlóknak?

Figyelt kérdés

Megöl az esti magány minden egyes nap és egy kicsit szociazálódni szeretnék (főleg nőkkel) nagyon sok alkalmazáson/oldalon túl vagyok már (Anotalk,strangers,chat,Badoo,twoo stb.) De egyik sem az igazi

Kicsit elvont vagyok 22/F



2019. márc. 7. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szocializálódni szeretnél, választhatsz "offline" formákat is. Pl. eljársz barátokkal bulikba, bárokba (bár most épp böjti időszak van, szóval bálok nem nagyon lesznek már, csak disco), vagy ami még jobb, ha teheted, eljársz pl. táncórákra vagy valami sportot ha elkezdesz, ha teheted. Vagy ha legalább 1 ember van, akkor kitalálhattok közös hobbit, pl. csocsózás, és akkor lehet, hogy néha nem csak srácok, hanem lányok is odamennek hozzátok becsatlakozni, akkor meg már lehet ismerkedni...

Egyébként mi volt a gondod ezekkel a társkeresőkkel?

2019. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezen társkerők működésével kevesebb probléma volt mintsem azzal hogy valószínűleg el vagyok átkozva mostanában internetes kapcsolatteremtés terén
2019. márc. 7. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van kérdező, nincs igazán szociális életem, neten próbálkozok, ugyanezeket az oldalakat végig jártam, persze semmi, való élet sokkal jobb csak próbálkozni kéne...21F
2019. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Menj diszkoba. Nekem is ott lett csinos baratnom.
2019. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Disco nem a legjobb, de tény hogy ott is lehet, csak nem hiszem hogy komolyat találsz.
2019. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ismeretlenül, de nem lehet, hogy a viselkedéseddel van a gond? (nem bántani szeretnélek) Pl Görcsösen próbálkozol; ebből kiinduva

- vagy rögtön lerohanod a nőt

- vagy nem tudsz vele egy könnyedén pergő csehelyt folytatni

- vagy ijesztő képet festessz


Én nő vagyok és szoktam látni, általában hol rontja el a férfi vagy én.


Volt anno egy srác, diszkóban, akkor még 21 voltam (most 29 vagyok). Velem egy idős lehetett. Max pontos nyitószöveggel jött, szóval szívesen leálltam vele dumálni. Megkérdezte, merre lakok, hova járok, mit tanulok. Bekamuztam valamit. Visszakérdeztem, hogy "És Te?" - megválaszolta... és utána vagy fél órás monológot tartott a tanárairól és a tananyagról, beadandókról; ami nem gáz (egy egyetemi nyílt napon :D), csak nem feltétlenül egy ismerkedős csevely - főleg péntek este az ember nem akar arról beszélgetni, amit próbál kipihenni.


Én is azt javaslom, amit írtak előttem; offline jobb ismerkedni, a virtuális kapcsolatteremtést személytelennek tartom. Azon belül pedig a feljebb írtakat vedd figyelembe; a viselkedésedet gondold át; van e valami probléma, ha igen, hogyan orvosolhatnád.


Ha nagyon ismerkednél mégis online, akkor valamilyen erre specializálódott FB csoportot javasolnék. Ott nagyobb biztonságérzetet ad, hogy az ember azon profiljával veszi fel Veled a kapcsolatot, amelyet az ismerősei ismernek, amelyről ismerőseivel kommunikál nap napután.

2019. márc. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj...hogy az emberekből kihal/kihalt a kreativítás + környezetükben nem tudnak kommunikálni se ami által fejlődhetne a kommunikációs képességük, szituációk kezelése.


Elvannak magukban.


Ez fiatalabb korban kezdődik, de valakik pedig védő burokként használják lelki gondjaik miatt.


Ezeket orvosolni kell.


S elárulom: Ehhez nem kell senki csak Önmaga!


Nem netes társkeresőre van szükséged, hanem szembe nézni önmagaddal s nyitott gondolkodásra áttérni, hogy lásd azt mik azok a változtatható dolgok benned, ami nemcsak a kapcsolat keresésben javítja a dolgod, de mind közérzettől kezdve a haladóképes életig.

2019. ápr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!