Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet randizni egy...

Miért nem lehet randizni egy "egyszerű" embernek mint én ismert hölgyekkel még így se hogy ott a facebook?

Figyelt kérdés
Eddig azzal magyarázták,hogy az újságból,tévéből ismert lányok szintén ismert és nyilván jómódú férfiakkal jönnek össze,hogy ugyanabban a körben mozognak,átlagemberekkel nem tudnak ismerkedni.Csakhogy mostmár ott vannak a közösségi oldalak,ahol bárki beszélgethet,ismerkedhet bárkivel.Mégsem látom,hogy pl.Zimány Linda egy esztergályossal randizna,vagy Bódi Sylvi egy vasutassal jönne össze.Szerintem ez is az egyik oka,hogy azt mondják hogy a nők a pénzes pasikra hajtanak.Mivel a tévében látható ismert hölgyek egyike sem jár mondjuk postással vagy kőművessel,miattuk prostizzák le meg miattuk mondják a nem ismert hölgyekre is hogy csak a pénzre hajtanak.
2019. márc. 15. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a facebook arra való, hogy bejelöld, akiket a való életből is ismersz, és a normális emberek erre is használják. Nem arra, hogy "szeretném, ha Zimány Linda meg Bódi Silvy az ismerősöm lenne, ezért bejelölöm és onnantól az".

Tegyük fel, hogy téged bejelölne egy ismeretlen valaki, és közölné, hogy találkozzatok már, mert mostantól ismeritek egymást. Nem lenne creepy?

2019. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,csakhogy az ismert embereknek tisztában kell lenniük vele hogy számukra idegen emberek is rájuk írhatnak akár ismerkedés céljából is,mivel ismerik őket a tévéből.Nem hiszem hogy bárki is megtiltaná nekik hogy átlagemberekkel ismerkedjenek vagy randizzanak akár.
2019. márc. 15. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te miért akarsz ismert hölggyel randizni? Csak mert jól néz ki? a pénze miatt? a tv-ben megjátszott szerepe miatt? Semmit nem tudsz arról, hogy milyenek a magánéletükben, tehát csak külsőségek alapján akarnál ismerkedni vele, több ezer hozzád hasonlóval együtt. Miért lenne ez jó nekik? Hogy kellene kezelniük ennyi ismerkedni vágyú embert?

Arról ne is beszéljünk, hogy hasonló emberek hasonló emberekkel tudnak jobban kijönni. Híres ember egy másik híres emberrel meg tudja beszélni, hogy milyen színpadon lenni, hasonló élményeik vannak, stb.

- Milyen napod volt?

- 10000 ember előtt koncerteztem, neked?

- Az egyik szög amit beleütöttem a fába elgörbült.

Egyszerűen nem illenek össze, mások a problémáik, máshogy gondolkodnak stb. napokig sorolhatnám, hogy mennyi oka van annak, hogy ez miért nem működhet úgy, ahogy elképzeled.

2019. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as az ellentétek vonzzák egymást.Egy hírességnek még lehet hogy jót is tenne,ha egy átlagemberrel jönne össze,legalább megtudná milyen az élet "idelent"
2019. márc. 15. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Sok hírességnek van nem híres párja, de legtöbbüket álagosnak nem nevezném . Elvégre ha ők nem átlagosak, miért érnék be átlagossal? Azt pedig végképp nem elvárható tőlük hogy veled érjék be.

És tény, ha akarnának a harmincas anyjukkal lakó informatikusokkal, vagy a minden este részeg asztalos Pista-bával randizni akkor megtehetnék. De nem akarnak.

2019. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehetett olvasni a napokban,hogy Hajdú Péter írt egy lánynak akit nem is ismert valami olyasmit hogy "nehogy megfázz". Azóta már össze is jöttek.Ha én írtam volna ugyanezt annak a lánynak vajon mi történt volna?1.Nem reagál rá semmit,2.Megköszöni és kész,de személyes találkozás biztos hogy nem lett volna a dologból.
2019. márc. 15. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétek bizonyos területeken vonzzák egymást, de olyan dolgoknál, mint vallás, politikai nézet, gondolkodásmód stb nem fér meg egymás mellett két különböző ember huzamosabb ideig.

Az ellentétek vonzzák egymást, inkább a introvertált-extrovertált ellentétnél, vérmérsékletnél működik, amikor kiegészítik egymást.

Miért lenne jobb? A legtöbben voltak "odalent" és azért ne maradtak lent, mert nem akartak. Szerintem nem lenne muszáj akkor te sem maradnál odalent és még vissza se néznél. Meg persze vannak hírességek akik még csak nem is élnek jól.

Másik megközelítés:

Ha választhatnál kedves kérdező, Te kivel randiznál 3 fogú 50 éves takarítónő Julikával, aki rád ír ismeretlenül facebookon, vagy Bódi Szilvivel, akivel (tegyük fel) múlt héten beszélgettél egy gálaesten?

2019. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha azt kérdezted volna,hogy kivel randiznék,Bódi Sylvivel vagy a vele egyidős bolti eladó Juliskával,akkor a válasz az lenne hogy a bolti eladó Juliskával.A 3 fogú takarító Juliska az anyám lehetne,vele a korkülönbség miatt nem randiznék,akkor inkább Bódi Sylvi,ő legalább velem egyidős.
2019. márc. 16. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Balek lvl 100000
2019. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy egy elcseszett lúzer vagy. Rinyálhatsz itt bombanőkről napi 50 kérdéssel, ez a tényen még nem változtat.
2019. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!