Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek milyen gyakran fordul...

Veletek milyen gyakran fordul elő, hogy hetekig nem beszéltek senkivel?

Figyelt kérdés

Hetekig nem keres senki. Se telefon, se üzenet, se online formában, se élő szóban. Az össz kommunikáció a munkahelyen (esetleg bolt/posta stb), az is csak köszönés, munkával kapcsolatos pár szó.


Velem elég gyakori. Mással is?

Ja és nem azért, mert ennyire magamnak való lennék, csak ennyire nem foglalkozik velem senki. :D


2019. márc. 19. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem itélkezem , csak látom hogy hisztizel és másokat hibáztatsz. Miért akarod hogy keressenek, ha mindenkiről negativ véleményed van? Pl rólam is, csak vélemény mertem megfogalmazni? Pedig én sosem hazudok.
2019. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Hozzá szoktam, hogy ha ki merem nyitni a szám akkor beverik egy pék lapáttal.

Igaz ez a fórum (is) tele van egy csomó rinyagéppel, de az összes kap buksi simit. Nekem nem jár. Felfogtam. Szar vagyok és negatív és jogomban áll beledögleni.

Bocsánat. Többet nem fordul(ok) elő.


(avagy igen, a földön fekvőbe kell a legnagyobbat belerúgni! Hisz hogy képzeli hogy leheveredik oda? Értem én. :))

2019. márc. 21. 15:05
 13/15 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm a válaszait! Ennyi azt hiszem elég lesz.
2019. márc. 21. 15:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy minden rosszmájú ember idejár és ha valakinek bármiféle problémája van rögtön nyafog, hacsak nem egy afrikai éhező gyerek anya nélkül
2019. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"nyafog"
2019. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!