Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon rosszul...

Mit tegyek, ha nagyon rosszul élem meg azt, amikor magamra hagy a barátom?

Figyelt kérdés

Problémám volt a lakással, ezért nála voltam 2 hetet, legutóbb és most is lemegy a családjával vidékre a nyaralójukba. Legutóbb nagyon rossz volt, most pedig szintén elmegy és úgy érzem magam, mint kiskoromban, amikor a szüleim nagymamámhoz vittek (utáltam ott lenni), amikor munkaútra mentek kéthetente. Elhagyva éreztem magam, nagyon magányosan. Most ugyanezt élem át, először azhal kezdődött, hogy ilyen szép időben nekem is mehetnékem lett. Ő nem akar magával vinni, mert túl sokat voltunk egyûtt és meg szeretne pihenni.

Persze, rosszul esett, de rosszabb az, hogy szorongok, nem is akartam h lássa. A barátaim szintén elfoglaltak, valaki üzleti úton van, valaki a családjával, vagy a párjukkal töltik a hétvégét. Nagyon rosszul érint, és tudom, hogy el kell magam foglalni vasárnapig, megnézni valami filmet. De ahogyan látom, hogy pakolja be a cuccokat a táskájába, örül, hogy mehet, engme megemészt a szorongás és a depresszió. Járok pszichológushoz pánikbetegséggel, amiatt is félek, hogy elmegy én meg 100km-re tőle pánikrohamot fogok kapni.

Olyan rossz érzés. Mégis mit tehetnék?


2019. márc. 22. 18:11
 1/1 anonim válasza:
Hány évesek vagytok, és mennyi ideje vagytok együtt? Én azt gondolom, hogy egy egészséges párkapcsolatban a két fél független, egymagában is egy teljes, boldog ember. Lesznek még hetek a jövőben, amikor biztos hogy valami miatt nem fogjátok tudni látni egymást. Vagyis reméljük, hogy lesznek, mert amit írtál, abból én azt vettem le, hogy nagyon hamar rá fog unni a ragaszkodásodra és a tapadásodra. Nem azzal van a baj, hogy szereted, meg hogy hűséges vagy, hanem azzal, hogy jól látszik hogy rajta kívül senki nem létezik számodra. És ez baj. Elmegy néhány napra a barátod. És? Amíg nem jöttetek össze, az előtt is folyt az életed simán. Nem ő az, aki boldoggá tesz, magadnak kell boldognak lenned. Foglald el te is magad, meríts pozitív energiát az emberekből, a családodból, a barátaidból, vagy csak egyszerűen ismerkedj új emberekkel. Menj ki a természetbe, olyan gyönyörűen kitavaszodott most. Olvass, nézz filmet, főzz, ha van állatod játssz vele!
2019. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!