Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem találunk az interneten...

Ha nem találunk az interneten társat mert csak szórakoznak velünk valóban a személyes ismerkedés a megoldás?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom hogy az internetes társkeresésnek egy jobb opciónak kéne lennie a személyes ismerkedésnél.Ugyanis azt akit interneten ismerünk meg megismerhetnénk személyesen is.Az a szép a netes társkeresésben hogy olyan embereket ismerhetünk meg akiket különben nem ismerhetnénk meg.De inkább azt javasolják hogy ismerkedjünk személyesen.Fogadjuk el hogy a társkereső oldalok sz.rok és ismerkedjünk személyesen.Mint 20 évvel ezelőtt.Fejlődjünk vissza,legyünk még annál is hülyébbek mint amilyenek most vagyunk.
2019. márc. 27. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha, szóval amikor még nem létezett internet, akkor a világon mindenki hülye volt? Érdekes a logikád, more. 😳
2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt hülye.Akkor nem volt más lehetősége az embereknek hogy közelebb kerüljenek.Most ott az internet és mégsem vagyunk közelebb egymáshoz,sőt inkább mintha messzebb lennénk egymástól.Komolyan,mintha élveznénk is hogy nyakig vagyunk a sz.rban.
2019. márc. 27. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem szabad általánosítani, hol lehet "jobban" kapcsolatot teremteni... én a férjemet egy csetoldalon ismertem meg... épp egy szar kapcsolaton voltam túl és eszemben sem volt belemászni bármiféle más kapcsolatba, a csetre is csak szórakozás miatt mentem fel, úgymond esténként legyen kivel beszélni... aztán tessék, már lassan 10 éve együtt vagyunk több mint 6 éve házasok, van egy lassan 5 éves gyermekünk és nagyon szeretem a férjemet... nagyon jó a házasságunk (remélem ő is ezt mondaná :D)

tehát: nem tudni előre hol ismered meg a társadat... a mai technikának köszönhetően nem biztos hogy egy falunapon hív meg az igazi egy kólára :)

2019. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22:29-es a férjed akivel neten megismerkedtél biztosan egy jóképű vagy jómódú férfi.Vagy mindkettő.Ha valaki jól néz ki,az találhat neten is társat,aki viszont nem azzal csak szórakoznak,vagy vissza se írnak nekik,vagy váltanak pár szót aztán eltűnnek.
2019. márc. 27. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Csak ha rá írok egy lányra, ha vissza is ír még akkor sem lesz belőle randi...mert hiába azonos a világnézetünk, ő pont ebben az online társkeresésben nem igazán hisz.
2019. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vagy én nem vagyok az a nő aki csak jóképű-jómódú pasikkal áll szóba :)


jóképűségtől baromi távol áll a férjem... mackós-kopasz pasi...

jómódú: nem milliomos, de állandó, magasabb beosztású munkája van... - tehát tény, mellett nem kell attól félni, hogy egy számlát nem tudok befizetni, vagy nem tudok hó végén 1 kg kenyeret megvenni...


lehet én nem vagyok "átlagos nő" - akinek csak jóképű-gazdag pasik kellenek, nem nézve azt hogy alapból milyen ember az illető..


férjemet a személyisége miatt imádom.. a humora miatt, hogy nem akar "kalitkába zárni" , nem féltékeny, ugyan úgy mint nekem megvan a szabadságunk, család centrikus, laza, imád koncertre-s járni mint én is, eljön velem színházba még ha annyira nagy kedve nincs is hozzá :D (bár utólag mindig bevallja hogy élvezte :) ) stb...

2019. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha nem lenne magas beosztású munkája akkor is együtt lennél vele?Gondolom vonzott téged az hogy nem csak egy sima alkalmazott,hanem magas beosztásban dolgozik.És jól is keres.
2019. márc. 27. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:
természetesen a magas beosztása meg a pénze miatt vagyok vele... imádom hogy itt mindenki két mondat után már jellemzést is ír bárkiről... hidd ezt.. én nem magyarázkodom :)
2019. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most mondok valamit, ha nem inged, ne vedd magadra!


Minden ember olyan társat/embereket vonz maga köré, amilyen szinten a személyisége az adott pillanatban van. Madarat tolláról, embert barátjáról. A jó hír, hogy ez egy átmeneti állapot, az ember személyes szükséglete a fejlődés.

2019. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!