Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit lehet csinálni...

Szerintetek mit lehet csinálni teljesen egyedül, és magányosan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nincs senki akivel elmehetne akárhova.
2019. ápr. 12. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a haver...? Hogy kell vele bánni? Ha naponta adok neki vizet meg enni, az elég?
2019. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Haver szó jelentése:

"1. Szleng: Cimbora, pajtás; olyan személy (főleg fiú, férfi), aki csínyben, játékban, mulatozásban gyakran résztvevő, vele sokat együtt levő, felszínesebb, de közvetlen, olykor baráti viszonyban levő társ.


A fiú lemegy a haverokkal focizni. A szülei tudják róla, hogy egész nap sokat lóg együtt a haverjaival."


Wikiszótár.hu 😘

2019. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
És hol lehet ilyet venni?
2019. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Ingyé adják, munkahelyeden, iskolában, akárhol.
2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan ez van velem is, én nem várok tovább fogam magam és ha valahova el szeretnék menni akkor el megyek, nincs veszíteni valóm, majd csak össze ismerkedek más emberekkel,én leginkább ilyen olyan eseményekre amik érdekelnek el szoktam menni, egyenlőre ritkán de próbálom magamat minél többször rá venni, kirándulok a természetben vagy épp fel fedezek egy kisebb vagy nagyobb várost, vagy nyelvet tanulok és mostmár rendszeresen el kezdtem sportolni is stb..

21F

2019. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
56%

Szia. Én is most ilyen helyzetben vagyok. Jelenleg nekem sincs senkim. Szerintem az lesz a megoldás, ha megpróbálsz kevesebbet foglalkozni ezzel, csinálni a mindennapi dolgokat, és mellette megpróbálni minél több ember felé nyitni, valakivel majd, csak összejön egy normális barátság / kapcsolat.

Egyébként én is szívesen beszélek hasonló helyzetben lévőkkel. :) Aki szeretne írjon. 20/F

2019. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!