Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem hogy el kéne mennem...

Lorderon kérdése:

Úgy érzem hogy el kéne mennem onnan ahol lakom, szerinettek? (leírás)

Figyelt kérdés
nagyon rosszul érzem magam, az itteni lányok ahol csak lehet keresztbe tesznek nekem, rá írok egy lányra el kezdek vele beszélgetni tök kedves vagyok, egyszer csak nem ír vissza és meg tudom hogy 2 lány barátnője el hordott engem mindennek, nem értem hogy a lányok miért az alapján döntenek hogy kiről mit hallanak, miért nem az alapján hogy milyennek ismernek meg valakit, elegem van az itteni lányokból,(persze van pár kivétel),meg néhány emberből, arra gondoltam hogy el költözök máshova, holnap leszek 18, és nem tudom hogy mit csináljak, még szüleimmel élek, de el szeretnék menni a suliból is máshova, de csak tőlünk 30kmre van csak középiskola. Léci segítsetek
2019. ápr. 18. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekik kellene menniük, nem neked.
2019. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!