Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Attól tartok, hogy egyszer...

(,,) (♥.O) (,,) kérdése:

Attól tartok, hogy egyszer magával ránt. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs problémàm, de mégis! Van egy mumusom, ami elszívja az erőm! Vannak napok mikor felkelni sem birok, nincs erőm inni, enni, felöltözni, vagy akàr csak egy ruhàt összehajtani. Néha egészen estig, màskor képes vagyok délutànra össze- szedni magamat. Tetten érni nem tudom, nem birkózom meg vele egyedül!


Mikor pedig lehetőségem van emberekkel beszélni, dolgozni megyek, programra megyek... nincs semmi bajom! Pörgök, boldog vagyok... nem tudok róla beszélni, a mumusról, mert nincs miért... mert nincs bajom.

Ha nincs bajom, akkor minden rendben van. De félek, hogy egyszer elvisz... elvisz a földi életből. Holott nem akarok meghalni! Fogalmam sincs mi van odaàt.

Attól tartok egyszer nem fogok vele megbirkózni, hanem megöl, úgy hogy nem is szeretnék meghalni.


2019. ápr. 18. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
oke, lassan itt az ideje keresned egy pszichiatriat a kozeledben
2019. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsot! Egyelőre nem élnék vele.
2019. ápr. 18. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A leírásod alapján extrovertált személyiségnek tűnsz.Ha túlzásba viszed a pörgést,a szervezeted ledobja néha a láncot.Szerintem próbálj kicsit visszavenni.Egy laborvizsgálatot a helyedben elvégeztetnék.
2019. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!