Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Van itt olyan aki szó szerint szenved az élettől, akárhogyan próbál változtatni?

Emberek között,és egyedül is szorongok,feszült vagyok,nem tudok normálisan kommunikálni,és a szociális készségeim hiányosak. Így hogyan legyen több barátom?:(

ápr. 19. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem egy barátom sincs, de már nem is igazán akarok. Nem tudom lenne-e olyan ember, akiből nem lenne sok már pár óra is.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 19. 22:22 Privát üzenet

Én is így érzem mint az első.

Kitartás,higy magadban.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 19. 23:52 Privát üzenet
Igen, én.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 19. 23:57 Privát üzenet
Félig meddig rám is igaz a kérdésed. Csak nekem más okból van elegem már az életből. Én nem szorongok, ha új emberrel kell megismerkednem, jó a beszélőkém, könnyen ismerkedek, annak ellenére, hogy önszántamból már nem teszem. De ennek ellenére még tönkremehet egy élet...

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 20. 01:51 Privát üzenet
Én is kb így vagyok. Jelenleg csak azt látom megoldásnak,h hasonló embert találok, akivel kölcsönösen nincs feszkó, mert ismerjük a helyzetet és úgy már mókás is akár..van itt ilyen? :D (27N)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 20. 13:05 Privát üzenet

Sokszor van így de mától ez máshogy lesz,sokszor próbáltam már de nem adom fel és most már sikerülni fog.

Neketek is fog sikerülni csak merjetej élni, szakadjatok ki a komfortzónátokból.

21F

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 20. 13:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan tudnék ezen változtatni?
Nincsenek barátaim, egyedül vagyok, sosem hívnak sehová. Hogyan lehetne ezen változtatni?
Magányos vagyok. Hogy tudok változtatni?
Mit tegyek, ha nagyon fárasztó vagyok? Hogyan tudnék ezen változtatni?
Magányos vagyok mivel sosem volt még kapcsolatom. Hogyan tudnék ezen változtatni? 18/L
A magányom vajon emiatt alakult ki? Hogy lehet olyan dolgon változtatni amin nem lehet? 18/F

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!