Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért törölnek az emberek...

Miért törölnek az emberek Facebookon?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy folyamatosan csökken az ismerőseim száma, olyan emberek töröltek akikkel régen jóban voltam, igaz mostanság nem beszéltem velük, de ettől miért kell kitörölni valakit? Nem vesztem velük össze egyáltalán. Soha nem rakok ki semmilyen képet, írást, szóval az is kizárva hogy idegesítették a posztjaim. Képem sincs már fent. Nem értem az egészet :( Nagyon rosszul és magányosnak érzem magam ettől.
2019. ápr. 21. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is kitörlöm azokat az ismerőseimet akikkel már egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. Általában akkor amikor születésnapjuk van, mert akkor feldobja a facebook és eszembejuttatja hogy kitöröljem :)
2019. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De látom hogy ismerősei maradtak olyan emberek akikkel tudom hogy szintén nem beszél. Ezért vagyok kiakadva, úgy érzem mintha egy kiközösített ember lennék :(
2019. ápr. 21. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az életben egy ember sok embert ismer meg, legalábbis jobb esetben, de ugye sok kapcsolat megszakad és dísznek felesleges ott tartani embereket.....két okból tartják ott őket.


Egyik, hogy ne gondoljanak bunkónak, ne szóljanak meg. Másik, hogy hátha jó lesz még valamire, ha segítségre szorulok stb...na de olyantól segítséget kérni, akivel évek óta nem beszéltél elég ciki....

2019. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is észre vettem. Lehet hogy rád nem kíváncsi. Vagy azt hiszi inaktív a profilod. Emiatt ne érezd rosszul magad.
2019. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én is kitörlöm azt, akivel nem beszelek, felesleges az ismerősének lenni, pláne ha nem is rak ki semmit, magyarul nem is használja az oldalt
2019. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont, hogy az ostobábbak mutogatják, hirdetik magukat ott. Aki nem posztol, nem szelfizik, nem oszt meg dolgokat. Vagy nagyon minimálisan ők a normálisabb emberek a való életben is.
2019. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: attól még hogy ebbe a csoportba tartozol, még nem ez lesz a normális ember ismérve. Csak úgy szólok. Én nem akarok ilyen embereket ismerősnek, ezért kitörlöm őket
2019. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ez az ismérve...csak, hogy több normálisabb, komolyabb ember, nem mutogatja, hirdeti magát annyira.
2019. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megoszt dolgokat mitől is mutogatná magát? Ez a közösségi oldal lényege!
2019. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már csak a messengert használom. A facebook számomra hülyesség lett. Van,hogy megismerek onnan új embereket,a régiek pedig kitörölnek,úgy hogy oda vissza megy az egész.
2019. ápr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!