Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért törölnek az emberek...

Miért törölnek az emberek Facebookon?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy folyamatosan csökken az ismerőseim száma, olyan emberek töröltek akikkel régen jóban voltam, igaz mostanság nem beszéltem velük, de ettől miért kell kitörölni valakit? Nem vesztem velük össze egyáltalán. Soha nem rakok ki semmilyen képet, írást, szóval az is kizárva hogy idegesítették a posztjaim. Képem sincs már fent. Nem értem az egészet :( Nagyon rosszul és magányosnak érzem magam ettől.
2019. ápr. 21. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert nem raksz ki semmit,így azt hihetik,inaktív a profilod.

Plussz én azokat szoktam időnként törölni,akikkel semmilyen kapcsolatom nincs (még egy lájk sem,semmi),és tutira nem írnék rá semmi okkal.

2019. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt már mindenki átélte már, hogy aki egyszer az ismerőse volt facebookon, most meg már nem az.


Nos az emberek ki-be lépegetnek az életünkből, az ember vándor lény.


Mi pedig csak annyit tudunk tenni, hogy tiszteletben tartjuk, hogy ha valaki kiakar törölni az életéből minket, illetve nem akarja már többé, hogy az élete része maradjunk.


Megérthető, ha ez rosszul esik, de sajnos aki így döntött tiszteletben kell tartani, az ember ismerősei folyton cserélődnek.

2021. aug. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel úgy különösebben foglalkozni, ha néhány ismerőssel kevesebb lesz az ismerőslistád száma, mert attól függetlenül az életed ugyanúgy megy tovább.


Aki tényleg megbecsül téged és nem csak érdekből volt az életed része, az nem fog téged törölni az ismerősei közül, történjenek bármilyen kis aprócska nem tetszések.

2021. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!