Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz, ha úgy...

Szerintetek gáz, ha úgy leszek esküvői tanú, hogy jelenleg nincs párom?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva lesz egy jó barátom esküvője, engem kért fel tanúnak (tehát ő vőlegény). Ahogy olvastam, az ültetésnél én a menyasszony és a vőlegény oldalán fogok ülni a párommal. De jelenleg nincsen barátnőm... lenne olyan, akit el tudnék hívni, de mivel úgymond kiemelt helyen fogok ülni, nem akarok egy olyan lányt, aki a többieknek idegen. Így a "hivatásos kísérő" sem jöhet szóba, mondjuk azt amúgy sem csinálnám. Ti mit gondoltok erről? Gáz egyedül ülni tanúként?

2019. ápr. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2019. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Legutóbb is voltam pl. esküvőn, ott is egyedül volt az egyik tanú. Szerintem senki se foglalkozik evvel, senki se tartja nagy dolognak, csak te. :) De ne aggódj ezen.
2019. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően én sem foglalkoznék vele, csak így a kiemelt szerep, ülőhely miatt merült fel bennem ez a kérdés :D
2019. ápr. 23. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok gumit vigyél ;)
2019. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét tanú szingli volt. (Aztán majdnem egymással jöttek össze:)
2019. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz,nem előirás hogy valaki kapcsolatban éljen vagy házas legyen aki esküvői tanú:D.Ne parázz.
2019. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!