Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek bátorság tovább...

Szerintetek bátorság tovább élni a problémákkal?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak problémái tudom jól,de az bátorság lenne?
2019. ápr. 25. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
ez miert batorsag? problemákat megszoktak oldani vagy megkell hat van olyan problema amit nem lehet vagy nem egybol nem hiszem hogy van olyan ember aki ne szeretne megoldani a problemajat es csak ugy ˇbatorsagbolˇelne vele
2019. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a kilépéshez nagyobb bátorság kell - abban az adott pillanatban. Hogy én együtt élek a bajaimmal és vegetálok velük, nem nevezném bátornak. Sőt, egyenesen gyáva vagyok. Gyáva vagyok magamban végleges kárt tenni.

Ezzel persze senki nem szokott egyetérteni, de én mindig kicsit irigy szemmel nézek azokra, akiknek volt elég bátorságuk megtenni. Egy egészséges embernek rohadtul semmi fogalma sincs róla, mennyi erő kell ahhoz, hogy rá tudja magát szánni az ember az utolsó tettére. Ezt csak az érti meg és érzi át, aki ott van.

2019. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"bátorság tovább élni a problémákkal?"


NEM! Hülyeség!

2019. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bátorság hanem kötelesség!

És tudod miért?: Mert ha jó történik veled azt elfogadod, akkor a rosszat is fogadd el.


Ja és minden problémára van megoldás!

2019. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a bátorság ha megoldod a nehéz problémáidat is
2019. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Problémákkal élni ostobaság. Kérj segítséget, ha úgy érzed túlzottan rád nehezedik. Család, barátok, esetleg pszichológus ha nincs senkid. Mindig kűzdeni kell, ettől leszel erős. Ha beletőrődsz, beletörsz.
2019. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!