Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez kínzásnak számít?

Ez kínzásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha elzárom magamat az emberektől,és egyedül maradok,illetve sose élek szexuális életet,tehát elnyomom. Ez milyen hatással van az emberre?
2019. ápr. 28. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiteles választ olyantól kapsz aki ezt már megcsinálta, olyat meg itt nem találsz. Minden más csak fikció.
2019. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Igen, ha amúgy lenne lehetőséged nem így élni. Az említett elnyomás belső feszültséget okoz, és a nem kellek senkinek vagy a kinek is kellenék miatt rontja az önbecsülést.

Miért akarod elzárni magadat az emberektől?

2019. ápr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kínzás az amit akaratodon kívül szenvedsz el (jobbára másoktól), az, hogy te sanyargatod magad, az szimplán a saját hülyeséged csak.
2019. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját magadra vonatkozóan, saját magad által kitalált dolog végett inkább önkínzásnak nevezném a dolgot.

Milyen hatással van az emberre?

A, Bánja az alkalmat, hogy elhalasztotta a lehetőséget megismerni a másikkal (pl.: ha tetszik neki valaki);

B, A kommunikációja kissé silány;

C, Ha valami oknál fogva társas közegbe (pl.: egy rendezvényen) kerül, akkor nem tud megfelelően viszonyulni a többiekhez, tétovázik, egyedül lődörög, stb.;

D, Hiába az Internet, de sok dolgot nem feltétlen fog tudni megismerni, vagy csak egyszerűen az élet egyes dolgaira gondolok;

E, Egy idő után átmehet a dolog önigazolásba, és mindenkiről a rosszat feltételezi, aki közeledne feléje.

Ismerős a helyzet...


Az egyik kedvenc idézetem:

"Félénk gyermek voltál, aki sosem ízlelte meg a barátságot. A legapróbb érintésre is gyanakodtál, magányos lélekként sírtál a kozmikus vadonban.

Még most is magányos vagy." (David Gemmel)

2019. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1es.

Ja nem vagyok itt? Nem is tudtam, bocsánat. Elmenjek?


Kérdező.

Ez erősen függ attól, hogy van e igényed rá vagy esetleg elengedted. A szex fog hiányozni a legkevésbé, bárki bármit mondjon. Elég jól le lehet építeni ezt a részét, nem érzem kínzónak a hiányt. (ha meg éppen igen, azt egyedül is le lehet rendezni)

A rossz része, ami időről időre tényleg bánt, ha rosszabb időszakom van, vagy emlékeztetnek rá, hogy nincs kivel se örömöm se bánatom megosztani. Hogy sose kapok még baráti vállveregetést se, nem hogy mondjuk egy vigasztaló ölelést. Na ezek a kínzó részei, de egy átlagos napon teljesen jól elélek az emberek nélkül is. Csak annyi van, ami munkahelyen. Ott mondjuk a kutya nem mondja meg rólam, mennyire elcseszett vagyok, mert mindenkihez van egy jó szavam, többekkel megy napi szinten a viccelődés, de minden csak szigorúan felszínesen. Nem a barátaim és a munkahelyen kívül nincs kontakt. De ebből bőven elég szociális interakciót kapok, majdnem felüdülés hazajönni a csendbe.

Egy szó mint száz, csak azon múlik, te minek akarod megélni.

2019. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haha, ilyet sem hallottam még! :D Nyugi, kérdező, ez nem számít kínzásnak. Maximum egy hülye döntésnek számít.
2019. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!