Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az mennyire normális, hogy a...

Az mennyire normális, hogy a magány miatt úgy érzem magamat, mintha a legenda vagyokba lennék?

Figyelt kérdés
Komolyan úgy érzem magamat. Már évek óta magányos vagyok,és olyan érzésem van mintha teljesen egyedül lennék egy elhagyatott világban.
2019. ápr. 29. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne aggodj, 1-2 ev es majd a hangok a fejedben beszelgetni fognak veled :DD
2019. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt most mire érted?
2019. ápr. 29. 18:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha párod nincs is most, barátaid csak vannak nem? Közös programok?
2019. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy horrorfilmet éjszaka egyedül, máris nem fogod egyedül érezni magad.
2019. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én értem a poént, de nem kéne más nyomorán trollkodni :D

Nem vagy egyedül, más is magányos (sőt elég sokan) csak van aki tudja kezelni. Foglald le magad valamivel, keress hobbit, ismerkedj ha élőben nem tudsz akkor online. Számtalan lehetőség van. :)

2019. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismerős, de én nem tudok ismerkedni meg ilyenek soha nem is volt senkim..
2019. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló. Azt is lehet tanulni, csak erőt kell venni magadon. Ha meg kudarc ér, le kell porolni magad és újra megpróbálni.
2019. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es ez nálam már nem opció.. Feladtam.
2019. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 100 éves lennél, hogy fel kéne adni. Akkor már fel lehet, de neked is egy lövésed van, és az az egy életed, ami van. Ha vágysz rá ne cseszd el.
2019. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudod én arra vágyok hogy legyen mellettem valaki aki megölel szeret, nem fiuzgatott nem úgy öltözik mint ez a rengeteg netes snapes szemét.. Igen 18 vagyok de elvárásaim vannak rohadtul szét vagyok esve nincs semmim és senkim, ahogy életcélom és élet értelmem se.. Ahogy mondod, nekem az lett volna a célom hülyeség vagy nem, hogy legyen mellettem valaki akitől függök aki mellettem áll, de ez nekem nem lehetséges, csak a csalódás és a magány van az életembe. Szóval kösz, de kihagyom. És ha most esélyem lenne arra az egy lövésre, szó nélkül megtenném hogy végre vége legyen ennek a szenvedésnek
2019. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!