Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az mennyire normális, hogy a...

Az mennyire normális, hogy a magány miatt úgy érzem magamat, mintha a legenda vagyokba lennék?

Figyelt kérdés
Komolyan úgy érzem magamat. Már évek óta magányos vagyok,és olyan érzésem van mintha teljesen egyedül lennék egy elhagyatott világban.
2019. ápr. 29. 18:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

rengeteg magányos ember van a világban. gyakorlatilag japánban már krónikus népbetegség a magány, és elhiheted, hogy az emberek többsége is magányos

csak talán van 50 ismerősük, de mégis magányosak


ez van. szarrá változott az egész bolygó a 21. században, és mindenki megszívja, aki egy kicsit is érzékeny

2019. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Nekem 0 ismerősöm van, felkelep leülök, max jászok valamit a neten és ennyi, egy szót se szólok. Az életem értelme annyi lenne ha lenne egyetlen valaki aki szeret megölel de nincs, és nem is lesz, mindenki a külsőre megy csak az instás pózolás megy haspólóba sminkbe stb, nem csoda hogy ebbe a világba magányosnak érzem magam és még sok más ember.. Persze ugyan ez lányokba csak figyelem felkeltés, így ugy magányos meg a hülye idézetek, ami mögött csak egy ócska kis anorexiás "modell" alkjatú lány van 5 ezer követővel.. (Igen, taszitanak a magamutogató modell lányok, hányok tőlük)
2019. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

ők is magányosak, hidd el.

szerinted mennyire valós egy olyan ember élete, és boldogsága, akinek azzal megy az ideje, hogy fotózgatja magát vadidegeneknek? mindenki szarul érzi magát, hidd el.

2019. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja csak közbe nekik van párjuk aki olyan mint ők, én pedig csak egy kívülálló nyomoronc vagyok, aki ugy képzelem el a dolgot hogy hátha lesz valaki aki megelégszik azzal hogy nem egy pénzes f@.sz vagyok hanem csak szivből szeretek.. De én nem az a fajta vagyok akinek bejön ez a szelfizős alulöltözött tipus, egyszerűen nekem nem menne egy ilyen lánnyal... Egy visszahúzódó aranyos lány aki nem egy szép macsó srácra vágyik, na ez az ami már nem létezik.. Ha igen akkor sem egy ilyen nyomoronc féregnek mint amilyen én vagyok
2019. máj. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!