Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egyedül élek, magányosan...

Ha egyedül élek, magányosan és történik velem valami ki fog ápolni? Ki fogja gondomat viselni?

Figyelt kérdés
Most egészséges vagyok de sokat szoktam ezen gondolkozni,ha például ledöntene egy betegség a lábamról ki segítene,ki főzne,mosna rám?Ki vásárolna be nekem?Ha kórházba kerülnék ki hozná be a ruháim utánam a kórházba?Ti is szoktatok ilyesmiken gondolkozni?
2019. máj. 2. 09:36
 1/8 anonim válasza:
41%
A Jó Isten vigyázni fog Rád!
2019. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha nem vigyáz rám a Jóisten?:)
2019. máj. 2. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoldanád egyedül. A kórházban meg adnak korhazi haloinget, uhyhogy nyugi
2019. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez sok mindenen múlik pl: hány éves vagy , van e párod?

Mert ha fiatal akkor meg lehet gyereked és ő gondoskodik rólad.

Ha idősebb akkor talán egx JÓ szomszéd, bár a mai világban ez kizárnák, de sosem tudhatod.

A válaszodat a kérdés, én is gondolok erre, de nekem vannak gyerekeim.

2019. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alain Delon ***** válasza:
Csak van rokonságod, aki tud segíteni, esetleg a szomszédok.
2019. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most idős korodra gondolsz? Köthetsz eltartási szerződést a házadra/lakásodra, azért gondoskodnak rólad (főleg a mai ingatlan árak mellett).
2019. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg még nem annyira idősen ér valami, akkor nem marad más, fizetett segítséget veszel igénybe.

Amúgy a gyerek sem garancia, az enyém 10 ezer km-re lakik, nem szándékozik hazaköltözni, és nekem az az egyszem van. Szóval...

2019. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyeneken gondolkodni, de ha nincs-, vagy nem jó a hozzátartozókkal a kapcsolat az embernek, akkor többnyire ilyen esetben a helyi családsegítők-, vagy házi segítségnyújtás-, idősklubok, idősgondozók tudnak segíteni térítés mellett.
2019. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!