Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet új barátságot...

Hogyan lehet új barátságot kialakítani?

Figyelt kérdés

2 éve volt olyan barátom akivel szerveztünk programokat és sokat is bedzélgettünk, de Ő eltűnt és azóta próbáltam új barátokat keresni, de nem megy. Vagy eltűnnek vagy átvernek, de lényegében senki se akar velem barátkozni :(


Nagyon magányos vagyok e miatt. Lehet még olyan barátom mint Ő?


2019. máj. 5. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:
24/F
2019. máj. 5. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet. A barátságot nem lehet erőltetni jönnie kell magátol.Járj olyan helyekre ahol sok a hasonló érdeklődésű ember és próbálj beszélni velük.Lehet ki alakul belőle egy barátság.:)
2019. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liliiiii16 ***** válasza:

Persze hogy lehetnek még jó haverjaid.

A lényeg hogy saját érdeklődési körödnek megfelelően keress barátságokat és akkor remélhetőleg tartós lesz. Illetve járj olyan helyekre ahol lehet barátkozni.

Ha mondjuk nem jársz sehova, akkor nem lesz könnyű menet. Sok sikert!

2019. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom saját magamon, hogy ennyi idősen már nagyon nehéz új barátságokra szert tennem. Viszonylag szerencsésnek érzem magam, mert van 1-2 haverom (tényleg kevés), akiket néha fel tudok hívni, de az időm 99%-át így is tök egyedül töltöm. Sajnos évről évre egyre rosszabbnak érzem a helyzetet. Hogy érted, hogy "eltűnt" a barátod? Ha nem vagyok túl indiszkrét.


szintén 24/F

2019. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!