Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Régebben is "témakörök alapján...

Régebben is "témakörök alapján" ismerkedtek az emberek?

Figyelt kérdés
Ez annyira abnormális nekem. Nincs egy hely, ahová csak úgy elmehet az ember és random más emberekkel megismerkedik (vagy van?!), hanem ilyen "klubokba" kell járni, ahol fotósok vannak, vagy hajómodellezők, vagy írók, vagy tudom is én, hogy micsodák. Régen se lehetett másképp ismerkedni? Vagy manapság is lehet másképp, csak én nem tudok róla?
2019. máj. 6. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszűkültek a közösségi terek az biztos... A régi világot nem érdemes ezzel összehasonlítani, más volt a világ, kevés inger, az emberek jobbban tartották egymással a kapcsolatot, összejártak, baráti körökben kialakultak ismerettségi kapcsolatok, stb-stb...
2019. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Az hogy lehet, hogy azt se tudom, mi volt "régen", mégis abnormálisnak tűnik, ami most van?
2019. máj. 6. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert így könnyebb; lévén van már egy közös hobbi egy alap valami, amiből ki lehet indulni. Amúgy ott vannak a Disco-k pl a random ismerkedésekre, kérdés, hogy akihez odamész, mnnyire vágyik ismerkedni.


Ha van egy alaptéma, aminek egy eseményére vagy egy klubbjába elmentek, máris van egy alaptémátok, amin elindulhattok és abból szépen mentek tovább.

2019. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!