Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokkal jobb lenne, ha inkább...

Sokkal jobb lenne, ha inkább hajléktalanként tengődnék amíg éhen nem halok?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb lenne,mint egy olyan életet élni,amit elrontottam. Sosem volt jó. Nincsenek emberi kapcsolataim. Így pedig teljes csőd az egész életem. Célom sincsen,lemondtam mindeggyikről. De ahogy mondani szokás,csak az életképes marad fent, a gyenge elpusztul.
2019. máj. 7. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2019. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen beszűkült a tudatod. Biztosan van/lesz még sok lehetőséged. Ne írd le magad, ez a legrosszabb hozzáállás. Keress fel egy jó pszichológust.
2019. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy fiam?
2019. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elrontottad? Még helyrehozhatod. Legyen ez az első célod. Hogy megteremted a saját boldogságod.

Válassz ki egy dolgot ami boldoggá tenne, legyen az mondjuk felhivni a szüleidet vagy megenni egy kocka csokit. El kell kezdeni valahol.

2019. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=KnS0XhHs_vk


És fejedhez fogod a fegyvert

De gyáva vagy ölni embert

És gyáva vagy élni újra

Pontot tenni a múltra

És eljön a holnap egyszer

A TV-re ébredsz reggel

És ugyanaz a néger rappel

De neked ez a szar már nem kell


(szeretem hinni, hogy nem öngyilkos lesz a "főhős" hanem továbblép)

2019. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire vágynál? Ha új életet kezdhetnél, akkor most hol lennél?
2019. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Próbáld ki, aztán talán megváltozik a véleményed, vagy nem.

2019. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha egyszer kipróbál egy ilyen, vagy ehhez hasonló dolgot, akkor onnan nehéz visszajönni a normál életbe.
2019. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja. Szerintem is nagyon remek érzés, ha az embert elkerülik és undorodva néznek rá, meg jó az is, ha ki vagyunk téve az időjárás viszontagságainak.

Onnan a meleg szobából, a kényelmes ágyból/székből a számítógép előtt ülve, vagy a telefont nyomkodva, a technológia csodáival körbevéve és az összközművek előnyeit élvezve k-uuuuuuuurva könnyű ilyeneket mondani.

2019. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg önkénteskedni, ne csak magadra gondolni. Rögtön lesznek emberi kapcsolataid és értelme is az életednek.
2019. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!