Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokkal jobb lenne, ha inkább...

Sokkal jobb lenne, ha inkább hajléktalanként tengődnék amíg éhen nem halok?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb lenne,mint egy olyan életet élni,amit elrontottam. Sosem volt jó. Nincsenek emberi kapcsolataim. Így pedig teljes csőd az egész életem. Célom sincsen,lemondtam mindeggyikről. De ahogy mondani szokás,csak az életképes marad fent, a gyenge elpusztul.
2019. máj. 7. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy kedvtelen vagy és nincsenek barátaid nem lesz feltétlenül annak az előde, hogy hajléktalanná válnál.


Ha konkrétan nem tudsz munkát ellátni így nincs állandó kereseted, nincs rokonod, aki segítsen, támogasson anyagilag, segélyt nem kaphatsz és próbálkozol, de egyszeráűen semelyik munkahelyen nem tudsz megmaradni vagy egyáltalán fel se vesznek, akkor lehetne esetleg a hajléktalan élet a következménye.


Először is próbáld meg a dolgokat valahogyan rendbetenni magadban; pszichológus segítségét kérd hozzá; itt lényegében nem arról van szó, hogy Te képtelen vagy akármilyen munkát ellátni vagy egyáltalán tanulni, fejlődni, képezni magad, hanem kedvtelen vagy hozzá, nincs, ami motiváljon. Ha ezen dolgoznál, képes lennél motivációt találni az életben maradáshoz.

2019. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!