Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki egyedül gyakran...

Van olyan aki egyedül gyakran szokott séltálni járni sokat, vagy moziba járni vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok vannak e mások, mivel nem beszélek túl sok emberrel, nem tudom más hogyan viseli az egyedüllétet, én regeteget sétálok, és csak jó lenne hallani, hogy vannak mások is akik szeretnek egyedül is kimozdulni, bárhova járni.
2019. máj. 11. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat járok el egyedül, főleg színházba, moziba, koncertre. Introvertált vagyok, nincs is túl sok barátom, de ha lenne, sem tartanának velem ennyire lépést, mert kifejezetten sokat szeretek főleg színházba járni, és nemcsak szórakoztató előadásokra... komolyabbnál meg nekem jobb is, ha magamban emésztem meg az előadást, és nincs ez a kényszeredett "neked hogy tetszett?"-jellegű beszélgetés a végén.
2019. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze. Kirándulni, túrázni és moziba is. A mozi az első egy-két alkalommal elég furcsa volt. Korábban többször jártam úgy, hogy ismerősökkel megbeszéltünk a közös mozizást, de többen többször az utolsó pillanatban lemondták, vagy nem is szóltak, hogy nem jönnek. Így, ha már ott voltam vettem jegyet és szépen beultem a filmre. Nem bántam meg. Színházban nem voltam még egyedül, de nincs kizárva, hogy bekövetkezik. Koncertnél kimondottan jó egyedül. Ott úgysem lehet beszélgetni közben:D Utazadoknál pedig ha ilyen fél vagy egy napos, akkor azért el lehet lenni, de egyedül az nem olyan jó.
2019. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!