Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok dolgozni és nem...

Ha nem tudok dolgozni és nem értek semmihez akkor mindig egyedül leszek? Vagy barátnőm akkor is lehet ha nem értek semmihez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó munkaerő.Lassú vagyok és nem tudom ellátni a feladataimat.Egy pörgős munkahelyen kizárt hogy helyt tudjak állni.Barátnőm nincs,nem találok olyan lányt aki elfogadna így hogy béna vagyok.
2019. máj. 13. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne határozza meg az egész életedet az, hogy nem vagy pörgős munkahelyre való. Nem vagyunk egyformák. Ettől még lehet boldog párkapcsolatod, sőt, boldog életed is.
2019. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De a lányok bénának tartanak.Külsőleg is egy szerencsétlennek nézek ki.Nem szimpátiát,hanem sajnálatot váltok ki az emberekből.Ha rámnéz valaki,az az első gondolata,hogy ez még nővel soha nem volt.És igaza van,elmúltam már 30 éves és még mindig szűz vagyok.
2019. máj. 13. 22:11
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként a bénaságom az oka hogy eddig még nem volt barátnőm.
2019. máj. 13. 22:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt az idő megváltozni. Fejleszd a kézügyességedet, a mozgásodat, vagy azt a területet, amelyben úgy érzed, hogy "béna" vagy. Minden fejleszthető. Zsonglőrködni is bárki meg tud tanulni, ha eleget gyakorol.
2019. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De már a külsőmön is látszik hogy béna vagyok.Meglát egy lány és anélkül hogy egy mondatot is beszélne velem megállapítja hogy egy szerencsétlen vagyok.Csak rám kell nézni.
2019. máj. 13. 22:16
 6/20 anonim ***** válasza:

Mert ezt sugározod magadból. Amíg belül nem változik meg az önmagad felé mutatott képed (= önkép), addig kifelé is ezt fogod mutatni. A mozgásod, testtartásod, beszéded, hanghordozásod, mindened erre fog utalni.


Van egy szabály, amire az ember általában harminc felett jön rá: annak látnak mások, amilyennek mutatod magadat, és ez abból táplálkozik, amilyennek önmagadat látod. Ennyi a nagy trükk. Menj, és csináld.

2019. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy ugyanilyen béna lányt, és boldogan élhettek.
2019. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os nem hiszem hogy meg tudnék változni.De lehet nem is megváltoznom kell,hanem meggyógyulnom.Nekem az agyammal van baj,ezért nem tudok rendesen dolgozni.
2019. máj. 13. 22:23
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi a baj az agyaddal?

Miért határozod meg magadat állandóan a munkával? Az életnek annyi más területe van azon kívül!

2019. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7-es azok a lányok akiket én ismerek mind okosak,értelmesek,talpraesettek.És egészségesek.
2019. máj. 13. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!