Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok dolgozni és nem...

Ha nem tudok dolgozni és nem értek semmihez akkor mindig egyedül leszek? Vagy barátnőm akkor is lehet ha nem értek semmihez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó munkaerő.Lassú vagyok és nem tudom ellátni a feladataimat.Egy pörgős munkahelyen kizárt hogy helyt tudjak állni.Barátnőm nincs,nem találok olyan lányt aki elfogadna így hogy béna vagyok.
2019. máj. 13. 22:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9-es ha nem tudok dolgozni,nem fogok tudni megélni.Ki fog összejönni egy olyan férfival,aki nem tudja magát eltartani?
2019. máj. 13. 22:29
 12/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak, akik rühellik a pörgős munkahelyeket, és előbb-utóbb kiesnek ilyen helyekről. Többek között én is. Felejtsd már el, hogy ez tönkre fogja tenni az életedet! Csak akkor, ha hagyod.


Még mindig nem mondtad el, hogy mi a baja az agyadnak - valószínűleg semmi.

2019. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Rengeteg munkakör van... Nem csak az alja munka ahol nincs megállás fizikailag...


A 11#-es kommentbe leírtál egy lényeget, ami egyben magadnak egy válasz.


Elárulom, hogy a külsőnk, arcvonásaink az alapján formálódnak milyenek vagyunk legbelül.

Pl arc-és jellem diagnosztika ezzel foglalkozik.


Mondani szokták "az emberek nem változnak", hát csak úgy egy csettintésre önakarat s elszántság nélkül nem is fog.

Csak ha összekaparja önmagát.


+ ha így tekintesz magadra, magadat se tiszteled meg... Ne várj mástól se más reakciót.


Egy értelmes ember pedig nem "befogad" mint egy adoptáltat... Hanem megszeret s értékeli azt aki vagy.


Viszont önmagunk értékeiért Magunk vagyunk felelősek.

Mi élünk a saját testünkben, mi alakítjuk az életünket.


Nekem se egy eltartani való gyerek kell, hanem egy olyan ember, akivel oda-vissza működnek a törődéstől kezdve a hűségig minden. Aki mellett nőnek érzem magam, nem pedig dajkának, banknak vagy szexkelléknek.


Külsőmre ugranak, pénzemre ugranak, lyukra ugranának, de nem kapnak az ilyenek mást csak lekoptatást.


Nem csak a nők egy része olyan "tarts el és járj a kedvembe", , pasiknál is elég sűrű az ilyen...


Az meg vicc, hogy sokaknak se hobbijuk se semmihez nem értenek, még a ház körüli dolgokhoz sem.


Rengeteg mindent alkotok (művész vagyok alapon, de szívesen barkácsolok is), míg a mai világban vannak kik gombot se tudnak felvarrni, egy zárat se tudnak kicserélni.


Sok mindent elvárok magammal szemben is, nem hogy a páromtól, akivel az életemet kötném le...


Kezdj magaddal valamit, addig ne várd el, hogy bárki is elfogadjon, ha te magadat se birod elviselni s tisztában vagy a dolgokkal.


Az életben küzdeni kell. Legyen szó melóról, tanulásról, önfejlesztésről (testileg, lelkileg, mentálisan), s a kapcsolatért is.

Sok minden csak tőled függ, a kapcsolat viszont nehezebb, mert ott 50%-a a maxnak amit bele tudsz adni, sok függ a másik féltől.


Nem önsajnálat, hanem önerő/önfejlesztés.


Sok sikert!

Hiszen rajtad áll.


Legbelül tudod a dolgokat, negatívumokat...ideje lenne a pozitív dolgokat felfedezned s azt megtalálni, ami hozzád illik.


A negatív érzéseket tudatosan felül írni s elhatározni magad apránként kisebb célokkal.


Amíg egy személy nincs egyben fejben és lélekben, addig nem érdemes olyanban gondolkodnia, amiben jelentős szerepe van másnak is.

Mert az kihat a kapcsolatra (legyen az baráti, családi vagy párkapcsolat) és rossz vége lesz, még ha valakivel oda jutsz is "elfogad" .


De tudod nem csak megszerezni kell valakit, meg is kell tudni tartani.

(persze idővel kiderülhet, hogy a személyiségetek nem passzol össze..stb sok oka lehet egy VÉGnek)


Amilyen nőt tudnék erre javasolni az a szembe szomszéd ribizlije az egyik panelben.

Az a csaj Qva, eltartja a srácot, a srác csak van, él a csajon, semmihez nem ért, de a csaj se 100-as, a pénzforrása pedig visszataszító.


Hát ők is unalmasak s csak vannak, de tartják egymást.

2019. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ácsi! 30 éves szűz? Hol a varázserőd? Most már mágusnak kéne lenned! Ne már, hogy kamu az egész! Ezért tartogattam magam? Eeeeeeehhhh...
2019. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Utolsó igen,30 éves szűz vagyok.De hát ez nem véletlenül van így.
2019. máj. 14. 12:41
 16/20 anonim ***** válasza:
Na de és? Mágus vagy már? *.*
2019. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os én még mágusnak sem felelek sem.
2019. máj. 14. 17:49
 18/20 A kérdező kommentje:
Mágusnak sem felelek meg azt akartam írni.
2019. máj. 14. 17:50
 19/20 anonim ***** válasza:
Awww. Fenébe. Akkor nincs remény nekem se. :(
2019. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hány cm vagy és hány kg? Utána leírom mit csinálj.
2019. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!