Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elvegetálom az életemet és...

Ha elvegetálom az életemet és nem csinálok semmit akkor gyorsabban vagy lasabban tellik az idő?

Figyelt kérdés
Utálom az életemet és saját magamat is. Azt akarom hogy gyorsabban teljen az idő. Az öngyilkossághoz gyáva vagyok. Szóval ez nem opció.
2019. máj. 17. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gyorsan telik bármit csinálsz csak te èrzel különbsèget
2019. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivan ha mégis 100 évig elnel, kozben meg nem akarsz tovább elni?
2019. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valtoztasd a kornyezeted, hatra kell hagynod a jelenlegit, es ujra felepiteni
2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy unalmas élet lassabban telik, mint egy élményekkel teli.
2019. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak vegetálok, de azért úgy elvagyok. Nincs sok pénzem, nincsenek barátaim, se család, se barátnő! Viszont a lehetőségekhez képest azért szerintem boldog vagyok. Szeretem a reggeli kávét, meg amikor hazajövök munkából! Szeretek olvasni. Vagy főzögetni, megnézni egy filmet, kiűlni a napra! Jóbagyot aludni délután....stb. Valahogy ne arra gondolj, hogy milyen rossz neked, hanem hogy menyi jó dolog van. Próbáld odakoncentrálni a figyelmed. Aztán majd lesz valahogy. 😊
2019. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit, akkor utólag visszagondolva úgy fogod érezni, hogy gyorsan elröppent az a pár év, mivel semmilyen eseményhez nem tudod kötni az idő múlását, és bánni is fogod, hogy hiába éltél miközben lehetett volna tenni is valamit. Ha viszont eseménydúsan élsz akkor meg a jelened fog gyorsan telni, mivel nem unatkozol, de legalább egy csomó élménnyel gazdagodsz és azokat utólag felidézve úgy látod majd, hogy érdemes volt élni. Egyébként ahogy öregszik az ember úgy egyre gyorsabbnak érzi az idő múlását.
2022. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!