Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ha elvegetálom az életemet és nem csinálok semmit akkor gyorsabban vagy lasabban tellik az idő?

Utálom az életemet és saját magamat is. Azt akarom hogy gyorsabban teljen az idő. Az öngyilkossághoz gyáva vagyok. Szóval ez nem opció.

máj. 17. 19:14  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyanolyan gyorsan telik bármit csinálsz csak te èrzel különbsèget

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 17. 19:16 Privát üzenet
mivan ha mégis 100 évig elnel, kozben meg nem akarsz tovább elni?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 17. 19:18 Privát üzenet
Valtoztasd a kornyezeted, hatra kell hagynod a jelenlegit, es ujra felepiteni

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 17. 19:19 Privát üzenet
Egy unalmas élet lassabban telik, mint egy élményekkel teli.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 17. 19:37 Privát üzenet
Én is csak vegetálok, de azért úgy elvagyok. Nincs sok pénzem, nincsenek barátaim, se család, se barátnő! Viszont a lehetőségekhez képest azért szerintem boldog vagyok. Szeretem a reggeli kávét, meg amikor hazajövök munkából! Szeretek olvasni. Vagy főzögetni, megnézni egy filmet, kiűlni a napra! Jóbagyot aludni délután....stb. Valahogy ne arra gondolj, hogy milyen rossz neked, hanem hogy menyi jó dolog van. Próbáld odakoncentrálni a figyelmed. Aztán majd lesz valahogy. 😊

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 17. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valamit nagyon nem vàrok nem akarom hogy eljöjjön akkor miért telik sokkal gyorsabban az idö szàmomra?
A boldog emberek gyorsabban szaporodnak?
Miért megy nagyon lassan a tanulás nekem? A társaim sokkal gyorsabban tanulnak nálam (egyetem)
Volt már példa az életedben arra, hogy lustaság, vagy időhiány miatt valamit máshogyan (úgy értem, egyszerűbben, gyorsabban, kreatívabban) oldottál meg?
Hogy telhetne gyorsabban az életem ideje? Olyan lassú.
Mit tegyek, hogy gyorsabban teljen az idő?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!