Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A Kétségbeesett magányos élet...

A Kétségbeesett magányos élet az kívülről is látszik? Vajon csak èn érzem magam ennyire mèlyen vagy megszoktam és mégrosszabb, mint hiszem?

Figyelt kérdés

-Egyedül èlek,magànyos vagyok

-Izolálódtam a szülővárosomtól

-A családi hátterem katasztrófa

-Nincsenek barátaim

-Elérhetetlen a tanulás

-Alig van pénzem

-Tönkrement a párkapcsolatom ami tini szerelemből vált hatalmas ígéretekké, 10 èven át.

-Megbènít a szorongás

-Hirtelen van kedvem megvàltani a vilàgot,akkor azt sem tudom hova kapjak,aztán teljes letargia.

-Kèptelen vagyok a szerelemre,meg vagyok törve.

-Szeretethiànytól szenvedek

-Önsanyargatásra hajlamos vagyok,pl.túlhajszoltság,kóros ébrenlét,semmivel nem teszem komfortosabbà az életem.

-Gyakran hozok meggondolatlan döntéseket.

-Mindig fèlek mások haragjától,attól,hogy nem szeretnek,ezért közössègben túl visszahúzódó vagyok.


Egy huszonéves nő



2019. jan. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kívülről manapság sajnos nem látszik, az emberek egymástól való egyre nagyobb elszigetelődése miatt.

A felsorolásodból rémisztően sok dolog igaz rám is. Talán csak a legmeredekebbek nem.

Ha szeretnél róla beszélgetni, írj privátot bátran.

Egy huszonéves férfi

2019. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek nagyon barátaid vagy olyan aki közelebb állna hozzád, akkor nem hiszem, hogy bárki is belelátna ennyire az életedbe. Azt persze láthatják, hogy szomorú/lehangolt vagy (kívülről), de lényegében ennyi. Amúgy meg elég sokan vannak hasonló vagy rosszabb helyzetben, kilátastalan élettel, szóval ebben nem vagy egyedül, bár nem hiszem, hogy önmagában ez megnyugtatna.


Ha valamit megtanultam az életben az az, hogy bármilyen reménytelennek is látszódik minden, mindig lehet jobb. És rosszabb is, de ez csak rajtad múlik és senki máson, csak te hozhatsz nagyobb változást.

2019. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én lakótársakkal lakom, a szülővárosomban, nagyon gazdag a családi hátterem, vannak barátaim(bár eléggé szétszéledtek), 2 diplomám van, pénzem mint a tenger, nincs párkapcsolatom, jelenleg nem is vágyom rá, csak ritkán szorongok, túlhajtom magam, több munkát végzek párhuzamosan, de ettől függetlenül teljesen egyedül érzem magam, ez van, hogy jó is tud lenni, de sokszor én is magam alatt vagyok, még ha egyáltalán nem is látszik rajtam.
2019. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"a baj mindig múló állapot"
2019. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!