Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányt kedvelö vagy?

Magányt kedvelö vagy?

Figyelt kérdés

Olyan ember sztorija vagy bármi érdekel, aki hasonló életben él, vagy gondol rá. Aki nagyon magányos, de az is szeretne maradni.

Nem érdekelnek az emberek, utálom az összeset.

Nincs még csak hasonló gondolkodású sem, mint én?

Miért nem lehetek akkor teljesen egyedül?

Nem gondolva semmilyen emberre.


A mélyebb gondolataimról meg inkább nem írok.



2019. máj. 28. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2019. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy az összes embert gyűlölöm és a halálba kívánom mindet...De azért elég sok személyben csalódtam már. Az emberek nagy részét szörnyen felszínesnek tartom és inkább vagyok egyedül, minthogy megpróbáljak velük azonosulni.
2019. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha egyedül akarsz lenni, miért érdekel random emberek véleménye meg élete a netről?

Mármint én tényleg magamnak való vagyok, nem ismerkedek, pedig lenne rá lehetőségem. Lenne párkapcsolatra is, de azt is folyton lepattintom. És engem egy random ember sem érdekel a netről, úgyhogy ezért nem értem.

2019. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Megértelek, kérdező. Én a magányt nem kedvelem. Inkább az egyedüllétet...:)
2019. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, csak ha már van ez az oldal, és csak az ilyen emberek érdekelnek. Neten, akár névtelenül, kipróbálnám feltölt-e némileg egy ilyen beszélgetés vagy csak olvasni egy ilyen ember gondolatait.
2019. máj. 28. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Jogos.
2019. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyedül szeretek lenni, de magányosnak lenni szörnyű.
2019. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi igen.
2019. máj. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!