Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki lebeszélt már titeket...

Valaki lebeszélt már titeket az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
Ha valaki már huzamosabb ideig gondolkozott rajta, hogy öngyilkos legyen és valaki lebeszélte őt erről, az leírja hogy hogyan történt? Lehet kiút az öngyilkosság gondolatából?

2019. jún. 2. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Eddig senki se beszélt le róla.
2019. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én saját magamat jutottam hosszú idő után arra az elhatározásra, hogy nem leszek öngyilkos.
2019. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én beszéltem már le valakit, sajnos kénytelen voltam felelőtlen ígéreteket tenni hozzá amit aztán nem tudtam teljesíteni, viszont megérte mert nem lett öngyilkos végül, bár engem megútált az illető.
2019. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekkori legjobb barátom felvágta az ereit. Pszichiátriára jártam hozzá, próbáltam meggyőzni, hogy ne dobja el az életét. Azóta nem tette meg újra, de aligha miattam.
2019. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan. Az állítólagos barátaimat meg családomat a hogylétem se érdekli, nem hogy az ilyen mély dolgok. :D
2019. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem beszélt le róla senki, csak még ahhoz is lusta és gyáva vagyok, hogy megtegyem, de muszáj lesz, mert nem akarom így megélni a 40-et. 39F
2019. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, 3 évvel ezelőtt nem láttam a kiutat. Kolis voltam, eldöntöttem hogy holnap megteszem, kinyirom magam. Ekkor áthívott magához egy srác. Mesélt nekem Jézusról és a bibliáról. Először nem akartam elhinni, de elmondatott velem egy imát, és azóta tudom az igazságot. Tudom hogy van menny, pokol, Isten. Megismerkedtem a természetfölöttivel is. Azóta nem akarok öngyilkos lenni. Keresztény lettem, kaptam egy lehetőséget Istentől az újra kezdésre, sajnos eljátszottam többször is a kegyelmét, visszamentem olyan dolgokba amiből megszabadultam, így most ismét szétvagyok csúszva lelkileg, szellemileg, viszont nem akarom megölni magam, mert akik megölik magukat, örökké szenvednek.
2019. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam olyan mélyen, hogy azt mondtam nem bírom tovább,aljas csalók és bűntársaik miatt elvesztettem az otthonomat átmenetileg, nullára kerültem anyagilag, mentálisan is, a Vöröskeresztnél voltam ételosztáson, már annyi erőm se volt, hogy felkeljek, ekkor elgondolkodtam, annak mi értelme, ha egy faágon himbálózom tehetetlenül. Ha így tennék akkor feladnék mindent, megúsznák akik tönkretettek és mennének másokat is tönkretenni. Elhatároztam, hogy a legjobb tudásom szerint küzdeni fogok, és amit csak tudok helyrehozok ebben a mérhetetlenül elcseszett életemben. A feladás nem opció, minden nap egy új kihívás, erős a hitem és a küzdőszellemem.
2019. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, persze h lehet
2019. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem meghoztad akkor a legnagyobb áldozatot érte, hogy segíts neki. :)
2019. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!