Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jelölnek vissza a...

Miért nem jelölnek vissza a lányok?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy bejelöltem lányokat Facebookon, vagy bekövettem instán olyan lányokat akik tetszenek (suliból látásból ismert).

Instán még csak-csak engedélyezik, hogy kövessen őket, de Facebookon egyértelműen nincs ilyen jellegű sikeren.

Régebben gondoltam, hogy biztos nem jövök be a csajnak, vagy ilyesmi. De minél többször fordult elő, annál inkább felmerült bennem, hogy mit csinálhatok rosszul. Azért is furcsa, mert vannak akiket visszajelölnek, pedig ugyanazzal a módszerrel dolgoznak mint én (és nálam gázabbul néznek ki - tudom hogy nem a külső számít, de mégis...).

19/F


2019. jún. 2. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Segítek, azért mert nem ismered őket a való életben. A Facebook arra való, hogy a valódi ismerőseiddel tudj online is kommunikálni.
2019. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A facebook nem társkereső. Én még azokat is törlöm, akikkel 2-3 éve nem volt semmilyeni interakcióm, nemhogy még idegen vagy épp csak látásból ismert embereket fogadjak ismerősömnek.
2019. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert a face nem társkereső és aki nem a lájkokra vadászik, meg arra hogy hatvan vadidegen pasas szívecskézze a képeit az nem igazol vissza minden jöttmentet.
2019. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nincs szerencséd, normális lányokat jelölgettél be.
2019. jún. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert nem jön be nekik a profilképed.
2019. jún. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te látásból ismered de valószínűleg ő azt sem tudja, hogy létezel. Miért jelölne vissza?
2019. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!