Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha az embernek nincsenek...

Ha az embernek nincsenek barátai, akkor nem él teljes értékű életet?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj nyitni. Én például hiába nem ismerek senkit, először mindenkihez kedvesen, barátként szólok, esetleg ha mókás helyzet van, akkor nevetve beszélgetünk, pedig soha az életben nem láttuk még egymást :D Szerintem ez a szép, hogy lehetséges így kommunikálni, nem baj, ha nincs közös téma, az élet majd hozza a helyzetet. Szerintem mindenképp próbálkozz. :)
2019. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Barát nélkül is lehet teljes értékű életet élni. Párkapcsolat nélkül is lehet teljes értékű életet élni.

Kutya (vagy más háziállat) nélkül is lehet teljes értékű életet élni.

Gyerek nélkül is lehet teljes értékű életet élni.

Viszont az etológusok szerint évekkel rövidít meg minden életet ezek hiánya.

2019. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek emberi kapcsolataid akkor nem élsz, csak vegetálsz. Annyiba különbözöl egy növénytől hovy helyet tudsz változtatni. Még az állatok között is nagyon kevés az olyan faj amelyik nem arra törekszik hogy csapatban éljen.
2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hány éves vagy, f/n?
2019. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen,nem élek.Nem nevezném életnek ezt a dolgot.Már évek óra halott vagyok.


21/F

2019. jún. 12. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!