Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most komolyan, a saját elmém...

Most komolyan, a saját elmém is megszivat?

Figyelt kérdés

Egy igazán magányos időszakomat élem most. Valahogy egyáltalán nem találom a helyem, változom.. és néha azt érzem, hogy mostmár tényleg hiányzik egy állandó kapcsolat.


Erre ma azt álmodtam, hogy párkapcsolatban vagyok és minden tökéletes. Komolyan mondom, hogy fájt felébredni... és rájönni, hogy ez nem a valóság volt...



#álom #magány #még csak
2019. jún. 8. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
100%

"...és néha azt érzem, hogy mostmár tényleg hiányzik egy állandó kapcsolat."

"Erre ma azt álmodtam, hogy párkapcsolatban vagyok és minden tökéletes."

Ez nem szívatás. Arról álmodsz, ami napközben is foglalkoztat.

2019. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdőjellel végződik! :D
2019. jún. 8. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszivat, arról ad képet amit akarsz.
2019. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót álmodtam este, én az álmomban együtt éltem a fiúval, akibe szerelmes vagyok (és aki történetesen gyűlöl engem a való életben xd) és teherbe estem tőle és épp el akartam neki újságolni a nagy hírt, amikor felébredtem..

Amúgy a valóságban nem is akarok gyereket, de álmomban mégis örültem neki, mert tudom, hogy a szóban forgó fiú szeretne és boldoggá akartam tenni.

De az elmúlt pár hónapban nem ez az első eset, de nem is a 2., hogy azt álmodtam, együtt vagyok vele :( Szóval átérzem.

2019. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen néha,már azt hittem csak velem van ez,hogy felébredek és tök sz.r érzés fog el..Hosszú idő után pont ma is volt ilyen,mintha hirtelen visszaestem volna a depressziómba..

Bár én nem arról álmodok,hogy kapcsolatban vagyok,hanem csak egyszerűen lógok,szórakozunk egy olyan csajjal aki mondjuk nagy szerelmem volt de nem volt semmi köztünk,meg ilyenek. Nekem nem elsősorban a magány a zavaró,hogy nincs párom,mert mindig is egy magányos farkas típus voltam,hanem az emészt,hogy nem kaphattam meg azt/azokat akikért megőrültem.

Vagy csak szimplán valaki akit rég láttam és ha napközben nem is gondolok sokat rá,úgy látszik legbelül hiányzik.

2019. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Ma én meg azt álmondtam, hogy füveztem és kellene vezetnem, ami érdekes mert eddig nem füveztem, sőt nem is cigiztem, de amikor felébredtem azon gondolkodtam, hogy mi van ha füveztem , és, hogy mi van ha megfognak a zsaruk.. ez nekem azért volt mert hamarost vizsgázok más kategóriából,és ha megfogtak bukom azt is meg a mostanit is. Neked meg azért volt eme álom mert azt szeretnéd.


21/F

2019. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, én az utóbbi 1 évben "magányos"-an töltöttem az időmet és renget ilyet álmodtam, és nem nem szívat, csak a belső vágyaid így vetíti ki az álmaidban, de nem kell aggódni mert előbb-utóbb így is megkapod azt a férfit/nőt akit szeretnél csak az embernek ezen az időszakon is át kell menni, hogy fejlődjön, és törődjön önmagával annyit, mint amennyit a párjára szánna. :) 22/F
2019. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező!


"Most komolyan, a saját elmém is megszivat?"

Nem, nem szivat meg. Az álmod egy nem tudatos vágyadra hívja fel a figyelmed. Tudatosan is szeretnél egy kapcsolatot, amikor magányos az ember, akkor ez még erősödik is, hogy szeretetre vágyik.


"Valahogy egyáltalán nem találom a helyem, változom.."

Ezt jól megfigyelted, hogy változol. A személyiséged nagyon változik. Attól remélsz egy kis könnyebbséget ebben a nagyon nehéz időszakban, hogy egy komoly kapcsolatot szeretnél. Nem akarlak elszomorítani, de nagyon sok embert ismerek, akik hasonlókon mennek át lelkileg, mint te most. Csak sokan nem olyan szerencsések, hogy magányosak lehetnek ebben az időszakban. Sokaknak van családjuk, férj/feleség, gyerekek. Az a baj, hogy a családjától is eltávolodik ilyenkor az ember, hiába egy lakásban élnek. Ez az igazi lelki szenvedés...

Hasonló magányos időszakon vagyok túl, amikor az ember személyisége változik. Nagyon rossz érzés volt, hogy évekig nem volt párom. Most utólag visszagondolva szerencsés vagyok. Mert amikor nagyon magam alatt voltam, megtehettem, hogy nem megyek dolgozni, ülök a szobámban és magammal vagyok elfoglalva. De ha lett volna párom és gyerekem, akkor nem tudtam volna egy hét szabit kivenni. Mennem kellett volna vasárnap is dolgozni, hogy legyen a családnak elég pénze. Ha túlhajszolt, depressziós az ember, akkor nincs ideje, ereje a saját lelkével foglalkozni és nem fejlődik a személyisége.


"Erre ma azt álmodtam, hogy párkapcsolatban vagyok és minden tökéletes. Komolyan mondom, hogy fájt felébredni... "

Kicsit keveset írtál az álmodról. Próbálj meg vissza emlékezni az álmodra, az abban levő tökéletes kapcsolatra. Szerinted a valóságban létezhet olyan tökéletes kapcsolat, mint amit az álmodban megtapasztaltál?


Na ezért nem szivat az álmod! Mert a valóságban gyakran álmodozol egy olyan tökéletes kapcsolatról, mint amit álmodban láttál. Csak az a baj, hogy amikor ábrándozol egy tökéletes kapcsolatból, nem veszed figyelembe a rossz dolgokat, amik a valóságban megtörténnek. Egy olyan tökéletes kapcsolatot valószínűleg soha nem fogsz találni a valóságban, mint amit az álmod megmutatott. Ezzel úgy segít az álmod, hogy felhívja a figyelmed, hogy milyen irracionálisak a vágyaid a másik fél irányában egy párkapcsolatban a valóságban.

2019. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!