Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, ha aktív,...

Miért van az, ha aktív, eseménydús napok után magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Ritkán fordul elő. De megesik, hogy nagyon pörgős napok után, hirtelen nyugi lesz és egyedül érzem magam, magányosan.
2019. jún. 10. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni. Rossz, hogy utána nincs mit csinálni, nincs kivel lenni.
2019. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez... Ma érkeztem haza nyaralásból, ahova anyukámmal és mamámmal mentem. Most valahogy olyan nyomott vagyok, tele vagyok pozitív élményekkel, közben meg mégis el vagyok szontyolodva, hogy véget ért és itthon fogok majd megint bedilizni, mert ha egymagam vagyok, akkor van időm értelmetlen dolgokon agyalni.
2019. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok élménytől felpörög az ember. Beindul a dopamin termelődés. Ezt ahhoz lehet hasonlítani amikor a drogosból kijön az anyag. Utána levert,nyomott.
2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!