Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki marad otthon nyáron mert...

Ki marad otthon nyáron mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem :D
2019. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

én se, minden nap megyünk valamerre, sokat járunk bulizni, így ott sok emberrel megismerkedtem, sok haverom van, szeretek társaságban lenni, minden éjjel kint a parkban, meg utcán dumálni, hülyülni, hétvégente bulizni, bár ilyenkor nyáron a discok bezárnak... nappal meg vagy xboxozunk vagy strand,stb.

nem ítélem el, ha valakink nincsenek barátai, sőt szívesen hívok új emberek bandázni... merre felé laksz?

2019. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Budapest :D
2019. jún. 23. 22:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nyaramat így töltöttem, amióta az eszemet tudom, kivéve amikor mentünk nyaralni a családdal, de az úgy az egész szünetből összesen 1-2 hét volt. Igyekszem magamat értelmesen lefoglalni amennyire lehetséges, olvasok, számítógépen játszok, zenét hallgatok, böngészek a neten stb. 18/L
2019. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hm. Nagyon ismerős a helyzet.
2019. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek üzenem, aki hasonlóan érez


Keressetek egy klubot / sportkört / akármilyen csoportot egy adott hobbival, ami érdekel, iratkozzatok be!

Aztán pedig legyetek nyitottak, és merjetek odamenni másokhoz beszélgetni! Így kezdődnek a barátságok! ;)

2019. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Jelen...
2019. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Èn,okè most lefoglalom magam mert dolgozom de ha nem dolgoznèk otthon lennèk egèsz biztos.


Voltak barátaim,de hirtelen mindenki lecserèlt. Hát ez van.

2019. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!