Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találkoznak velem...

Miért nem találkoznak velem azok a lányok, akikkel az interneten beszélgetek és rendesek?

Figyelt kérdés
Vannak szimpatikus,rendes lányok itt a neten.A múltkor írtam az egyiknek hogy találkoznunk kéne,de azt írta hogy nincs ideje velem találkozni mert messze lakom,még sokat dolgozik,tanul.Egy másik lány azt írta,ha lesz ideje eljön hozzám,de azóta se jött.Ezenkívül van még két lány akivel beszélgetek az egyik 500 km-re lakik,nem hiszem hogy találkozni fogunk,A másik lánnyal sem hiszem pedig vele telefonszámot is cseréltünk.Négy lány is van aki kedves a számomra,rossz hogy egyikkel sem találkozom.
2019. jún. 25. 09:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező?
2019. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy 500km-re nem mennek el randira, az cask azt mutatja, hogy normalisak. Konnyen lehet, hogy van ott helyben igazi partneruk, akit megolelhetnek, megcsokolhatnak. Csak ezt nem kotik az orrodra.
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ők nyilván nem fognak lerohangálni egy ilyen puhapôcsért, már ne is haragudj. Ha meg mondjuk, hogy te menj le, akkor meg jön a kifogás, meg a gyáva duma...
2019. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak az egyik lány mondta hogy nem találkozik velem a négyből.A másik lány azt mondta eljön hozzám de nem jött.De nem mindegyik lakik 500km-re.Az egyik lány 100km.
2019. jún. 25. 14:53
 15/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy kérdező?És a lányok?Mert az sem mindegy,te mennyi idős vagy, és ők mennyi idősek.

Mert ha te mondjuk 20 évesen 15 éves lánnyal barátkozol, előfordulhat,hogy a szülei nem engedik a találkozást,vagy nincs pénze a találkozásra.Vagy az is előfordulhat,hogy fél,hogy te többet akarsz.

2019. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem rosszul tetted fel a kérdést,hanem vannak kérdések amiket kikerülsz,pedig lehet lényeges lenne.

Pl.ha te 20 vagy és egy 15 éves lánnyal foglalkozol,ne csodálkozz,ha nem akar találkozni veled.Lehet túl erőszakos vagy.

2019. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok a lányok meg 20 évesek.
2019. jún. 25. 15:37
 18/18 A kérdező kommentje:
És nem 15 éves lányokkal barátkozok és erőszakos sem vagyok:)Jó a kapcsolatom a lányokkal,kedvesek mondhatni baráti kapcsolatbsn vagyunk.
2019. jún. 25. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!