Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találom az igazit...

Miért nem találom az igazit 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nem akarjanak semmit tőlem.
2019. júl. 2. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez kevés infó.

Ismerkedsz? Eljársz? Milyen lánnyal ismerkednél? Látod a hibáid?

2019. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te most férfi vagy nő vagy?

Társaságba jársz?

2019. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Körülöttem sem tökéletes minden. Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van, aztán pedig mérlegelj!
2019. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarnának?🙃
2019. júl. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén... te olyan ember vagy, akivel szívesen összejönnél?

Miért?

2019. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Loool 3-as, koszi, ideje ujranezni azt a gyongyszemet.
2019. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

24 évesen ne keseredj el.

Tudom sok idő, és olyan érzés, mintha ennyi idő után nem jött össze, akkor sosem fog. De ez butaság. Biztos vagyok benne, hogy van egy olyan oldalad, ami nagyon szerethető. Csak lehet, hogy olyan emberek között voltál, akiket más érdekel.

Csak várj és foglalkozz azokkal a dolgokkal, amiket szeretsz. Csinálj bármit, ami felvidít. Aztán egyszer csak összehoz az élet valakivel. Lehet nagyon váratlanul fogsz találni valakit. Én is így jártam. :)

24 még nem sok idő. 6 éve hogy felnőtt vagy hivatalosan, ne hidd hogy ez a világvége. Lehet holnap fog várni az az ember, akit keresel. Lehet évek múlva, de ne keseredj el.

Ha azt hiszed egy párkapcsolat okozhat csak örömöt, akkor tévedsz. Néha pont egy párkapcsolat ront el dolgokat az életben. Ahogy mondtam, foglalkozz a kedvenc időtöltéseddel, és egyszer előkerül a lelki társad. :)

Nem leszel attól több, sem kevesebb, ha később találsz rá az igazira.

Legyen szép estéd. :)

2019. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet úgy gondolod, hogy a párt csak úgy találsz, ha nyomulsz, és randizgatsz, flörtölgetsz. Ez is egy módszer, de nem kell nyomulósnak lenni, ahhoz, hogy találj valakit. :)
2019. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!