Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokott egyedül kószáln...

Más is szokott egyedül kószálni éjszaka csak úgy, a magányos létezés öröméért?

Figyelt kérdés
Sokszor kimegyek éjjel, sétálok kihalt sétányokon, parkokban, ülök vagy fekszem a csillagok alatt egy réten, szántóföldön, erdőben, szeretem figyelni a tücsköket, a szél hangját, és gondolkodni mindenfélén. Azt furcsállom, hogy ilyenkor szinte soha nem látok senkit. Ebből arra következtetek, hogy eléggé egyedül vagyok ezzel a hobbimmal. Mások is csatangolnak így egyedül?

2019. júl. 2. 22:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha Borsodban laknál te se akarnál sehova menni az éjszaka közepén. :D

Amúgy nem is vágyom rá, a kertem is bőven megteszi és biztonságban vagyok.

2019. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kimentem, Bp. nagykörút, éjszaka. Aztán megszólított egy arab, udvarias volt, angolul beszélt, és nem volt erőszakos, csak egy tábla csokit akart rám tukmálni.

Futottam is 9,4-et hatvanon. Csak úgy, a magányos létezés öröméért.

2019. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ja, 12-es voltam, N/27
2019. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
és eddig mi volt a légérdekesebb amit láttál?
2019. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nyáron soha, de a többi évszakban már szívesen. Majdnem mindenki hülyének néz miatta, a rendőrök is meg szoktak állítani, és nem hiszik el, hogy csak sétálok. Amúgy imádom, ilyenkor lehet a legjobban átgondolni a dolgokat.


37F

2019. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én is szívesen sétálgatnék éjszaka, csak sok itt a cigány.
2019. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ma már csak udvaron belül, a teraszra fekszem ki. Csillagokat ott is tudok nézni. Sétálni egyre kevésbé megyek ki éjjel, pedig tök jó lenne. Már egy kisebb városban sem érzem magam olyan biztonságban, mint régen.
2019. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Amíg még a kis falunkban laktam, addig minden nap éjszaka kint voltam az erdőben, hallgattam a természetet és "elmélkedni" :D. Ez segített elfelejteni azt az érzést, hogy egyedül vagyok. Viszont amióta németországba költöztem itt erre nincs lehetőségem, sem barátaim. Felemészt a magány :/



15/f

2019. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
18-as vagyok. Elmélkedni :D
2019. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#15:


Hehe! A rendőrök párszor engem is gyanakodva méregettek, mert nem értették, miért üldögélek egyedül vaksötétben kihalt parkokban. Egyszer a Margitszigeten jöttek oda hozzám vagy öten + kutyával, amikor elmélkedtem. Megmotoztak, és kérdezgettek, hova dugtam a "cuccokat", és hol vannak a többiek. De miután felvilágosítottam őket a kintlétem okáról, és hosszas keresgélés után sem találtak a környező pár méteren se eldobott drogot, se mást, annyit javasoltak, hogy inkább menjek haza, sok itt a veszélyes figura, és elköszöntek. De láttam, hogy totál hülyének néztek.

2019. júl. 3. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!