Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában itthon vagyok. Magamban beszélek de van hogy a macival.A maci vigyázz rám éjszaka. Sokszor rám tör ez a magányos érzés. Lehet hogy 200 év múlva is magányos leszek amikor nyugdíjba megyek? Nem tudom mit lehet tenni. Amikor nagyon szomorú vagyok akkor ilyen suttogást hallok a fejemben lehet a magány miatt.

2019. júl. 3. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy és miért nem mész valamerre, ha ennyire rossz otthon?
2019. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, merrefelé laksz?
2019. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bogárfalván lakok.
2019. júl. 3. 11:52
 4/6 anonim válasza:

Van olyan téma ami érdekel? Legyen az könyvek, filmek, túrák stb.

Tudod, az interneten könnyű barátkozni. Sokan aggódnak, hogy sok fura ember van, de ne aggódj em miatt, mert az interneten az emberek nagyon nagy része olyan, mint te vagy én.

Csatlakozz be egy Facebookos csoportba. Egy olyan csoportba ami az érdekeltségedhaz kötődő témával foglalkozik. Például egy sorozat rajongói csoportja. kezdj el beszélgetni emberekkel. Ha már elég közel kerülsz a többiekhez, és úgy érzed megbízhatsz bennük, akkor találkozz velük. Menj el velük találkozókra. Nehéz néha kimozdulni másokkal, de ne félj. Ez megváltoztathatja az életed. Biztos vagyok benne, hogy neked is vannak nagyon jó tulajdonságaid, amelyeket az emberek megszerethetnek. :)

És fel a fejjel!

2019. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En meg katica falvan :D jo rosz vicc volt.

Irj egy privit,eluzom a maganyodat!

2019. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel tudok azonosulni.. Én most elhittem hogy lehet valaki egy lány aki kitart mellettem és szeret, de csak egy újabb csalódás volt az eleve is trash életembe.. Ha nem csinálom ki magam magányomba akkor írhatsz és küldhetnél egy linket arról a bogárfalva helységről, itt Kátrányos Street-en még nem hallotunk róla O_o
2019. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!