Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem őt, amikor...

Miért nem érdeklem őt, amikor tudja Hogy őszînte vagyok vele?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon fontos személy,akivel régen jòba voltam,aztán megváltozott,és még hónapok után se úgy viselkedik velem,mint azelőtt. Legalább lenne őszinte velem,még ha azzal meg is bántana de legalább őszinte. Csak tudnám mi lehet a baja,mit rontottam el. Ha nem érdeklem akkor mondja meg. Mit veszítene vele? Az emberekben ennyire hiányzik az őszinteség?
2019. júl. 20. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, megváltozott, bezárkózott, vagy nehéz időszakon megy keresztül, lehet, hogy most magányra van szüksége, az is lehet, hogy segítségre van szüksége de nem tud beszélni problémáiról... Bármi lehet.
2019. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, nem fogja meghatni az sem, hogy mit okoz neked. Tegyél rá magasról.
2019. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert nem mindenki akarja hallani az igazságot. Ezt tapasztalom hogy nem mindíg éri meg őszintének lenni manapság hátrány.
2019. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!