Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy sok a magányos...

Annak hogy sok a magányos férfi lehet az az oka hogy sok a szép lány? Vagy szép nő?

Figyelt kérdés
Sok szép lány van ez biztos.Itt Budapesten főleg rengeteg van.Engem nem zavarna,ha legalább egy összejönne velem.Ha legalább egy szeretne engem.Miért kell minden második lánynak szépnek lennie?Mi lesz így velem?Mi lesz szegény egyedülálló férfiékkal?
2019. júl. 21. 15:37
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
47%
A csúnya lànyok is vàlogatnak ha nem tünt volna fel. Még a 120 kg-osak is. Több a férfi sokkal mint a nö szerintem azért van ez. Illetve egy nö kb mindegy hogy néz ki elkel egy férfi viszont màr nem.
2019. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Ha egy szép lány összejönne velem,megváltozna a véleményem.
2019. júl. 21. 15:50
 13/60 anonim ***** válasza:
76%

Azt azért tegyük hozzá, hogy a randa nőket nem is a jó pasik fogják felszedni... De vannak annyira elkeseredett nők, hogy mindegy nekik.

Szeretem ezt az általánosítást különben. Mármint vicces nézni, mit össze vergődnek a sekélyes, felszínes emberkék ezen, pedig az ember lehet ám szép, ha belül rohad nem fog normális partnert találni, csak egy hasonlóan belül rohadót. Vagy egy kellően elkeseredettet, aki mindent élnéz.

2019. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legtöbb magányos férfi töketlen anyámasszonykatonája. Nem bírnak normálisan ismerkedni, udvarolni. Egyből szexet akarnak. Általában elhanyagolják magukat, de a leendő barátnője persze legyen "10/10-es". Ennél lejjebb nem adja, mert neki ez "jár". Aztán, ha nem sikerül, elkönyvelik, hogy "a nőket csak a pénz érdekli" meg "minden nő rbanc"... Itt a GYK-n is van egy pár belőlük.
2019. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
Még egy csúnya se fog nemhogy szép. Ez a szomoru igazsag kerdezo. Egyebkent valoban nem minden a kulso, ez is igaz.
2019. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szépek, de viselkedésük is megfelelő? Egy ronda fiú biztos nem mer kezdeményezni + nő se közelít feléje patt helyzet.

Engem a legtöbb fiatal viselkedése taszító. Szelfit nyomatják mindenen vihorásznak az érettebbeknek meg már párjuk van.

2019. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Róbert én nem mondtam hogy a nőket csak a pénz érdekli.Csak egy előnytelenebb külsejű nő elfogadóbb szerintem.Egy szép nő már nehezebb eset.
2019. júl. 21. 15:58
 18/60 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz akkor egy olyannal, aki elfogad? Ja, hogy neked meg ő nem kell? Akkor maradj egyedül.
2019. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

És miért jönne össze veled egy szép lány?

Jóképű vagy? Edzett? Intelligens? Humoros? Hűséges? Céltudatos? Magabiztos? Hasonló az érdeklődésetek?

2019. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy kevés frusztrációm, de ez azért elég durva...
2019. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!