Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy sok a magányos...

Annak hogy sok a magányos férfi lehet az az oka hogy sok a szép lány? Vagy szép nő?

Figyelt kérdés
Sok szép lány van ez biztos.Itt Budapesten főleg rengeteg van.Engem nem zavarna,ha legalább egy összejönne velem.Ha legalább egy szeretne engem.Miért kell minden második lánynak szépnek lennie?Mi lesz így velem?Mi lesz szegény egyedülálló férfiékkal?
2019. júl. 21. 15:37
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Ótvar lány... 😅😆😆😆😆
2019. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz a lányokhoz biztos nem jönnek veled össze, és nem is támaszthatsz ilyen elvárást, ha összejön veled majd megváltozik a véleményed...kinek az érdeke, hogy megváltozzon? Csak saját magadé, mert ezzel a túl kevés vagyok egy szép lánynak felfogással a szép lányok köszönik tök jól megvnanak, te meg moroghatsz a sarokban tovább.
2019. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:

||:igeeeeen éééééél eeeeegy óóóóótvar lány,

ááááámodtam vagy igaz talááááááán

óóóóótvar azóta él,

Mély csatornába ért :||

2019. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj,hogy a 800 kilós Helénke,vagy a 3 gyerekkel rendelkező frusztrált anyuka is,jóképű,sikeres,cégvezetőről álmodozik.
2019. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen külsejű nő vagyok, pont azért nem kell senki, mert tudom, hogy csak meleg pina lennék, nem pedig igazi szerelem.
2019. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a kérdező nem tud összeszedni egy barátnőt, még nem feltétlenül a szép nők hibája. Elképzelhető, hogy úgy nézel ki mint Quasimodo (Esmeralda meg csak a mesében létezik), vagy olyan a stílusod ami nem jön be a csajoknak, vagy a személyiséged nem szimpi a lányoknak...

A szépség egy elvont fogalom. Így az az állításod, hogy sok szép nő van elképzelhető hogy csak a kanosságod hozadéka.

Javaslom próbálj meg egy picit változni és kezdj el ismerkedni, mert Marok Marcsa nem jó barátnö.

2019. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kerdezo,az a szomoru,hogy a te fajtad csak azt latja hogy szep vagy nem szep no. A lelke erdekel egyaltalan? Szeretned megismerni a szemelyiseget vagy eleg ha csak megtudod hogy milyen szűk és nedves? Én nem vagyok egy olyan hú de szép nő,inkább átlagos,de pont azert vagyok egyedul mert a hozzad hasonlo szoknyavadaszokbol van a legtobb akik egy darab husnak neznek es azt hiszik hogy beszelgetni es megismerni mar nem is kell a masikat ahhoz hogy szex legyen
2019. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
Persze hogy érdekel a lelkük is.Egy jólelkű,kedves szép lányról álmodozom.
2019. júl. 21. 17:00
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
És ugyanez egy átlagos nőben már nem is jó? (nem bányarémre gondolok, hanem egy nem kirívó, tömegbe simuló nőre)
2019. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

És miért jönne össze veled egy szép lány?


Jóképű vagy? Edzett? Intelligens? Humoros? Hűséges? Céltudatos? Magabiztos? Hasonló az érdeklődésetek?

2019. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!