Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy sok a magányos...

Annak hogy sok a magányos férfi lehet az az oka hogy sok a szép lány? Vagy szép nő?

Figyelt kérdés
Sok szép lány van ez biztos.Itt Budapesten főleg rengeteg van.Engem nem zavarna,ha legalább egy összejönne velem.Ha legalább egy szeretne engem.Miért kell minden második lánynak szépnek lennie?Mi lesz így velem?Mi lesz szegény egyedülálló férfiékkal?
2019. júl. 21. 15:37
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Figyelj, menj ki a strandra és lets go,sok szép csaj volt és elég sokkal szemeztem, voltak olyanok is akik adtak jelet szóval indulás, ne itt keresd a választ ha nem lépj végre.
2019. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%

"Persze hogy érdekel a lelkük is.Egy jólelkű,kedves szép lányról álmodozom."

1.Szóval nem jönnél össze bányarémmel vagy tahóval. Akkor miért is baj, hogy a nők sármos, jólelkű, talpraesett férfit szeretnének?

2. Te magad írtad a kérdésedben, hogy sok a szép lány. Akár még válogathatnál is. Hol itt a probléma?

2019. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Utolsó nem arról van szó hogy bányarémmel nem jönnék össze.Csak ha egy szép lánnyal jönnék össze az újdonság lenne.És azt jelentené hogy néha mégis igazságos az élet.
2019. júl. 21. 18:14
 34/60 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne igazságos a szép lánnyal szemben? Ő kívül belül szuper, te kívül belül szar. Ez nem igazság.
2019. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Erre tudsz válaszolni?


És miért jönne össze veled egy szép lány?



Jóképű vagy? Edzett? Intelligens? Humoros? Hűséges? Céltudatos? Magabiztos? Hasonló az érdeklődésetek?

2019. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsónak igazuk van, magam is bányász vagyok, és eszembe se jut álmodozni atombombázókrol. De ez természetes, ha kis keresetű vagy Suzukit veszel, ha sokat keresel akkor lexust. Szerintem az a nyitja, hogy normális helyre rangsoroljuk magunkat. Ha hülye vagyok nem leszek tőzsdecápa, ne igaz? 😊
2019. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
35-ös abból amit felsoroltál csak a hűséges igaz rám.
2019. júl. 21. 21:18
 38/60 anonim ***** válasza:
Ügyesvagy 😆
2019. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veled bányász.Attól hogy bányász vagy még lehetsz értékes ember és akkor megérdemelnél egy szép nőt.Ahogy én is megérdemelnék.
2019. júl. 21. 21:22
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
És az a szép nő nem értékes, hogy csak veled kell beérnije?
2019. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!